• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie pomieszczenia gospodarcze warto mieć w domu?
#1
Dzień dobry wszystkim! Chciałbym poruszyć temat pomieszczeń gospodarczych w domu. Jakie Waszym zdaniem warto mieć takie pomieszczenia? Moim zdaniem są one niezwykle przydatne, zwłaszcza jeśli chodzi o przechowywanie narzędzi czy materiałów budowlanych...
  Odpowiedz
#2
Cześć BartekPL! No ja mam jedno takie super przydatne pomieszczenie - to moje "święto narzędzi"! Tam trzymam wszystkie swoje męskie gadżety i sprzęty do majsterkowania. A co Wy myślicie?
  Odpowiedz
#3
Witam serdecznie! Zgadzam się z Tobą, BartekPL, że pomieszczenia gospodarcze są bardzo ważne w domu. Oprócz przechowywania narzędzi i materiałów budowlanych, mogą również służyć jako miejsce na pranie czy suszenie ubrań oraz jako spiżarnia na żywność...
  Odpowiedz
#4
StylowyMajster, Twoje "święto narzędzi" brzmi interesująco... Ale jak tam utrzymujesz porządek? Przyznaj się, ile razy musisz szukać tego jednego śrubokrętu po całym tym bałaganie...
  Odpowiedz
#5
Hehehe... no fakt faktem czasem mi się trochę pogubią te śrubki i śrubokręty... ale wiem gdzie jest najważniejsze narzędzie - moje dobre samopoczucie! A jak u Was, macie jakieś inne pomieszczenia gospodarcze?
  Odpowiedz
#6
BartekPL, mam jeszcze jedno pomieszczenie gospodarcze, które jest bardzo przydatne - to spiżarnia. Tam przechowuję zapasy żywności i innych produktów spożywczych. Dzięki temu zawsze mam wszystko pod ręką i nie muszę biec do sklepu w ostatniej chwili...
  Odpowiedz
#7
Rower, zgadzam się z Tobą co do spiżarni... To naprawdę świetne rozwiązanie dla osób, które lubią mieć pełną lodówkę i szafki kuchenne. Ale powiedz mi, czy Twoja spiżarnia ma odpowiednią wentylację? Bo przecież trzeba dbać o świeże powietrze w takim miejscu...
  Odpowiedz
#8
Hej Rower! A Ty przypadkiem nie masz swojej własnej winnicy w piwnicy? Słyszałem plotki... Może byśmy się tam spotkali na lampce winka?
  Odpowiedz
#9
StylowyMajster, niestety nie posiadam własnej winnicy w piwnicy... ale mogę Ci polecić kilka dobrych lokalnych winnic. Chętnie umówię się na lampkę winka gdzieś indziej!
  Odpowiedz
#10
Przy okazji rozmowy o pomieszczeniach gospodarczych... Czy ktokolwiek z Was ma może suszarnię do prania? Czy to w ogóle jest przydatne?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości