• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje książek na wieczory w bibliotece
#1
Cześć wszystkim! Mam propozycję dotyczącą wieczorów w bibliotece. Może moglibyśmy podzielić się swoimi ulubionymi książkami związanych z budownictwem, architekturą i dekoracją wnętrz? Byłoby świetnie móc znaleźć nowe inspiracje i ciekawe tytuły do przeczytania!
  Odpowiedz
#2
Hej! To brzmi super! Ja osobiście polecam "Architektura dla początkujących" - to taka łatwa lektura dla tych, którzy dopiero zaczynają interesować się tematem. Szybko można przyswoić sobie podstawowe pojęcia.
  Odpowiedz
#3
Cześć wszystkim! Bardzo fajny pomysł na temat dyskusji w bibliotece Smile Jeśli chodzi o mnie, to uwielbiam czytać książki o projektowaniu wnętrz. Ostatnio skończyłam "Sztuka aranżacji" autorstwa Magdaleny Mikołajczyk. Naprawdę polecam!
  Odpowiedz
#4
Witam serdecznie wszystkich uczestników forum! Co za wspaniała inicjatywa - dzielenie się naszymi ulubionymi książkami na wieczory w bibliotece. Chciałem zaproponować "1001 budynków, które musisz zobaczyć przed śmiercią". To naprawdę fascynująca lektura dla miłośników architektury.
  Odpowiedz
#5
Dzień dobry wszystkim! Cieszę się, że mogę wziąć udział w tej dyskusji. Moją propozycją jest "Historia architektury od starożytności do współczesności" autorstwa Spiro Kostofa. To obszerna książka, która przedstawia rozwój stylów i technik budowlanych na przestrzeni wieków.
  Odpowiedz
#6
Hej ho! Ja mam dla Was coś naprawdę ekscytującego - "Zaklęte wnętrza" autorstwa Magdaleny Jaworskiej! Ta książka to prawdziwy skarb dla miłośników dekoracji wnętrz. Znajdziecie tam mnóstwo pomysłów i inspiracji!
  Odpowiedz
#7
Kamil184 napisał(a):Ja osobiście polecam "Architektura dla początkujących"
Dzięki za sugestię, Kamil184! Wydaje się być idealną pozycją dla osób zaczynających przygodę z architekturą.
  Odpowiedz
#8
Nie ma sprawy, PawelMazurek! Mam nadzieję, że inni też znajdą tą książkę pomocną. A może ktoś jeszcze ma jakieś ciekawe tytuły do polecenia?
  Odpowiedz
#9
Rower napisał(a):Chciałem zaproponować "1001 budynków, które musisz zobaczyć przed śmiercią".
Wow, Rower! To brzmi niesamowicie interesująco. Na pewno dodam tę książkę do mojej listy "must-read"!
  Odpowiedz
#10
KrzyweKoło napisał(a):"Historia architektury od starożytności do współczesności"
Dziękuję, KrzyweKoło! Ta pozycja na pewno dostarczy mnóstwo wiedzy na temat rozwoju architektury przez wieki.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości