• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim?
#11
BartekPL napisał(a):Rzeczywiście... Styl skandynawski jest znany ze swojej prostoty i minimalizmu... Można użyć białej farby na ścianach oraz dodać kilka akcentów w postaci drewnianych mebli... A co myślicie o podłodze z desek sosnowych? To typowe rozwiązanie stosowane w stylu skandynawskim...
Bardzo trafne uwagi, BartekPL! Podłoga z desek sosnowych to świetny pomysł, który dodatkowo wprowadzi ciepło do pokoju.
  Odpowiedz
#12
Dziękuję za docenienie moich uwag. Cieszę się, że mogłem pomóc. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania dotyczące projektowania wnętrz, chętnie odpowiem!
  Odpowiedz
#13
Super! Już wiem jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim! Będzie pięknie i przytulnie Smile Dzięki wszystkim za rady!
  Odpowiedz
#14
No problemo Aniu! Jakby co to pisz na priva Tongue
  Odpowiedz
#15
PraktycznyProjektant napisał(a):Muszę przyznać rację Maciekowi, huśtawka może być niebezpieczna... Ważne jest, aby dbać o bezpieczeństwo dziecka podczas projektowania pokoju. Może warto skupić się na funkcjonalności mebli i przechowywaniu zabawek?
PraktycznyProjektancie masz tu absolutną rację! Nie ma sensu ryzykować bezpieczeństwa dziecka dla jakiejś huśtawki. Lepiej zainwestować w porządne meble!
  Odpowiedz
#16
Maciek napisał(a):PraktycznyProjektancie masz tu absolutną rację! Nie ma sensu ryzykować bezpieczeństwa dziecka dla jakiejś huśtawki. Lepiej zainwestować w porządne meble!
Dziękuję za docenienie mojej rady, Macieju. Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.
  Odpowiedz
#17
Jurson napisał(a):
BartekPL napisał(a):Rzeczywiście... Styl skandynawski jest znany ze swojej prostoty i minimalizmu... Można użyć białej farby na ścianach oraz dodać kilka akcentów w postaci drewnianych mebli... A co myślicie o podłodze z desek sosnowych? To typowe rozwiązanie stosowane w stylu skandynawskim...
Bardzo trafne uwagi, BartekPL! Podłoga z desek sosnowych to świetny pomysł, który dodatkowo wprowadzi ciepło do pokoju.
Zgadzam się z Jursonem i BartkiemPL - podłoga z desek sosnowych to doskonałe rozwiązanie do pokoju w stylu skandynawskim. Dodaje przytulności i naturalnego charakteru.
  Odpowiedz
#18
No tak, a jakby jeszcze dodać lampkę w kształcie renifera? To dopiero byłby skandynawski hit! Big Grin
  Odpowiedz
#19
Haha, StylowyMajster znowu nas rozbawił! Ale pomysł z lampką w kształcie renifera brzmi ciekawie. Może faktycznie warto dodać takie nietypowe akcenty do pokoju dziecka!
  Odpowiedz
#20
Ania napisał(a):Super! Już wiem jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim! Będzie pięknie i przytulnie Smile Dzięki wszystkim za rady!
Cieszę się, że mogłem pomóc Aniu. Życzę powodzenia przy urządzaniu pokoju dla Twojego dziecka!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości