• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie pomieszczenia gospodarcze warto mieć w domu?
#1
Czy w ogóle warto mieć jakieś pomieszczenia gospodarcze w domu? Moim zdaniem to tylko zbędne miejsce, które można przeznaczyć na coś innego!
  Odpowiedz
#2
Oczywiście, że warto! Pomieszczenia gospodarcze są niezwykle przydatne do przechowywania narzędzi, sprzętu ogrodowego czy chemii gospodarczej. Dzięki nim możemy utrzymać porządek i uporządkować nasze rzeczy.
  Odpowiedz
#3
No jasne! Ja mam spiżarnię i tam trzymam wszystkie zapasy żywności. To bardzo wygodne, bo zawsze mam pod ręką produkty spożywcze.
  Odpowiedz
#4
A ja uwielbiam moją garderobę! Mam tam tyle miejsca na ubrania i buty! Jestem zachwycona tym pomieszczeniem!
  Odpowiedz
#5
Pomieszczenia gospodarcze mają wiele funkcji. Mogą służyć jako pralnia, suszarnia lub nawet warsztat. Są one również idealnym miejscem do przechowywania różnych przedmiotów sezonowych.
  Odpowiedz
#6
Ale przecież te wszystkie rzeczy można trzymać gdzie indziej! Nie potrzeba specjalnego pomieszczenia na to!
  Odpowiedz
#7
Maciek napisał(a):Ale przecież te wszystkie rzeczy można trzymać gdzie indziej! Nie potrzeba specjalnego pomieszczenia na to!
Właśnie dlatego takie dedykowane pomieszczenia są tak przydatne. Pozwalają nam utrzymać porządek i organizację w domu.
  Odpowiedz
#8
PawelMazurek napisał(a):Właśnie dlatego takie dedykowane pomieszczenia są tak przydatne. Pozwalają nam utrzymać porządek i organizację w domu.
Dokładnie! Ja nie wyobrażam sobie mieszkania bez spiżarni, gdzie mogę trzymać żywność.
  Odpowiedz
#9
Ania napisał(a):Dokładnie! Ja nie wyobrażam sobie mieszkania bez spiżarni, gdzie mogę trzymać żywność.
I ja się z Tobą zgadzam Aniu! To naprawdę praktyczne!
  Odpowiedz
#10
Pomieszczenia gospodarcze mają również znaczenie dla estetyki wnętrza. Dzięki nim możemy ukryć różnego rodzaju instalacje czy urządzenia, które niekoniecznie chcemy mieć na widoku.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości