• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak efektywnie zarządzać budową?
#1
Cześć wszystkim! Mam pytanie do Was - jak efektywnie zarządzać budową? Jestem w trakcie remontu domu i chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat. Może macie jakieś sprawdzone metody, które moglibyście podzielić się ze mną?
  Odpowiedz
#2
Oczywiście! Najważniejsze to mieć plan działania i go przestrzegać! Trzymać się harmonogramu i nie zwlekać z decyzjami!!!
  Odpowiedz
#3
Hej Rower! Big Grin Ja też miałam niedawno remont w mieszkaniu. Przede wszystkim polecam dobrą organizację i komunikację z ekipą budowlaną. Warto też być elastycznym, bo czasem mogą pojawić się niespodzianki na etapie prac.
  Odpowiedz
#4
Witajcie wszyscy! Tongue Remont to super sprawa, trzeba tylko podejść do tego z pasją i entuzjazmem!!! Ważne jest również znalezienie dobrego wykonawcy, który będzie słuchał naszych potrzeb!
  Odpowiedz
#5
No cóż... Nie ma sensu zadawać takich pytań na forum internetowym. Lepiej wynająść profesjonalnego menedżera budowy niż liczyć na porady od przypadkowych ludzi.
  Odpowiedz
#6
Ognistydelfin napisał(a):Najważniejsze to mieć plan działania i go przestrzegać!
Masz absolutną rację Ognistydelfin! Planowanie to klucz do sukcesu. Muszę przyznać, że czasem zdarza mi się lekko od niego odbiegać, ale postaram się bardziej go przestrzegać!
  Odpowiedz
#7
Ania napisał(a):Przede wszystkim polecam dobrą organizację i komunikację z ekipą budowlaną.
Dokładnie Ania! Bez dobrej komunikacji nic nie da się osiągnąć!!! Trzeba być na bieżąco i wyrażać swoje oczekiwania!
  Odpowiedz
#8
BłękitnaNoc napisał(a):Ważne jest również znalezienie dobrego wykonawcy, który będzie słuchał naszych potrzeb!
Zgadza się BłękitnaNoc! To bardzo ważne mieć zaufanie do ekipy budowlanej i wiedzieć, że będą realizować naszą wizję.
  Odpowiedz
#9
Rower napisał(a):[...] postaram się bardziej go przestrzegać!
Super Rower! Wierzę w Ciebie!!! Big Grin Planowanie to podstawa!!!
  Odpowiedz
#10
Och, jakie to urocze... wszyscy tacy grzeczni i pomocni. A może po prostu wynająść profesjonalnego menedżera budowy? Żeby nie tracić czasu na takie dyskusje...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości