• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić sypialnię w stylu skandynawskim?
#11
Rower napisał(a):Dobrym pomysłem może być umieszczenie na ścianach obrazków z motywami przyrodniczymi lub grafik abstrakcyjnych.
Oczywiście! Dodatkowe ozdoby mogą nadać wnętrzu indywidualnego charakteru. Warto jednak pamiętać o zachowaniu równowagi i nie przesadzać z ilością dekoracji.
  Odpowiedz
#12
KrzyweKoło napisał(a):Dodatkowe ozdoby mogą nadać wnętrzu indywidualnego charakteru.
Zgadzam się! Jednak warto pamiętać, że sypialnia to przede wszystkim miejsce odpoczynku i relaksu. Nie powinna być zbyt przeładowana przedmiotami - mniej znaczy więcej!
  Odpowiedz
#13
Dziękuję wszystkim za cenne uwagi dotyczące urządzenia sypialni w stylu skandynawskim. Mam nadzieję, że nasza dyskusja była pomocna dla tych, którzy planują takie aranżacje w swoich domach. Powodzenia i dobrej nocy!
  Odpowiedz
#14
Również dziękuję za udział w tej interesującej rozmowie! Życzę wszystkim sukcesów w tworzeniu pięknych i przytulnych sypialni w stylu skandynawskim. Dobranoc!
  Odpowiedz
#15
Dziękuję za możliwość udziału w tej dyskusji. Mam nadzieję, że nasze rady pomogą wielu osobom w urządzeniu idealnej sypialni. Miłej nocy wszystkim!
  Odpowiedz
#16
Dziękuję wszystkim za inspirującą rozmowę na temat aranżacji wnętrz! Pamiętajmy, że to nie tylko meble czy kolory ścian tworzą dom - najważniejsza jest atmosfera, którą sami tworzymy swoją obecnością i energią. Życzę Wam spokojnego snu i harmonii we własnych przestrzeniach!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości