• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zagospodarować piwnicę w domu?
#1
Witam wszystkich na forum! Dzisiaj chciałabym poruszyć temat zagospodarowania piwnicy w domu. To miejsce często jest niedoceniane, a przecież można stworzyć tam wiele ciekawych pomieszczeń. Jakie są Wasze pomysły na wykorzystanie piwnicy?
  Odpowiedz
#2
Oczywiście, że tak! Piwnica może być fantastycznym miejscem do przechowywania różnych rzeczy, ale również można ją zaaranżować jako dodatkowe pomieszczenie mieszkalne. Na przykład możemy zrobić tam pokój rekreacyjny z bilardem i barem!
  Odpowiedz
#3
A ja myślę, że fajnym pomysłem byłoby zrobienie w piwnicy małego kina domowego! Można by ustawić wygodne kanapy i duży telewizor. Idealne miejsce na relaks po ciężkim dniu pracy!
  Odpowiedz
#4
Ależ to świetnie brzmi! Ja natomiast marzę o własnej siłowni w piwnicy. Wyobraźcie sobie jak cudownie byłoby mieć swoje prywatne miejsce do ćwiczeń bez konieczności opuszczania domu!
  Odpowiedz
#5
Jurson napisał(a):Oczywiście, że tak! Piwnica może być fantastycznym miejscem do przechowywania różnych rzeczy
Racja Jursonie! Warto pamiętać o odpowiednim systemie organizacji i regałach lub szafach do przechowywania. W ten sposób piwnica może stać się idealnym miejscem na magazynowanie rzeczy sezonowych.
  Odpowiedz
#6
A co to za pomysły? Przecież piwnica jest tylko dobrym miejscem na zgniliznę i pleśń! Lepiej jej unikać!
  Odpowiedz
#7
Maciek, nie przesadzaj! Piwnica ma potencjał, trzeba tylko dobrze ją wykorzystać. Można tam zrobić fantastyczną pracownię artystyczną lub studio muzyczne!
  Odpowiedz
#8
Ja bym wolał stworzyć w piwnicy własną bibliotekę! Duże regały pełne książek, wygodny fotel i przytulne oświetlenie - raj dla miłośników literatury!
  Odpowiedz
#9
StylowyMajster napisał(a):Można tam zrobić fantastyczną pracownię artystyczną lub studio muzyczne!
StylowyMajster ma rację! Piwnica to doskonałe miejsce do twórczych działań. Możemy tam malować obrazy, rzeźbić czy nawet rozwijać swoje umiejętności muzyczne.
  Odpowiedz
#10
Wspaniałe propozycje od wszystkich uczestników dyskusji! Widzę, że każdy ma swój pomysł na zagospodarowanie piwnicy. To pokazuje jak wiele możliwości daje nam ta przestrzeń. Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości