• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie technologie najlepsze dla domu pasywnego?
#11
Pompa ciepła współgra z ogrzewaniem podłogowym – niska temperatura pracy systemu to mniejsze zużycie energii.
  Odpowiedz
#12
Stoję sobie czasem na lotnisku patrząc na samolot czekającym do startu i myślę... każda część tej maszynerii ma swoje zadanie by unosić ją wysoko ponad ziemię – tak samo każdy element domu pasywnego musi pracować razem by wspierać idee efektywności.
  Odpowiedz
#13
Podobno najlepszym fundamentem każdego projektu jest solidna baza danych - nic więc dziwnego że ogrzewanie podłogowe funkcjonuje lepiej gdy jest dobrze przemyślane i wpasowane w całość planowanego ekosystemu energetycznego budynku.
  Odpowiedz
#14
A pomyślcie tylko nad możliwością kontrolowania tego ogrzewania przez aplikację! Mamy rok 2023 a ja nadal mogę zapomnieć wyłączyć żelazko ? Technologie smart home mogłyby uratować mój portfel (i moje ubrania od spalenia)!
  Odpowiedz
#15
Smart home ??to faktycznie niesamowite rozwiązanie! Wygoda plus oszczędność - win-win!
  Odpowiedz
#16
Inteligencja wnętrza ukryta jest nie tylko między ścianami ale też między bitami kodu sterującego smart home'ami.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości