• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zbudować energooszczędny dom?
#11
Również zgadzam się z PraktycznymProjektantem - nie można zapominać o długoterminowych konsekwencjach naszych decyzji. Budując energetycznie efektywny dom, inwestujemy w przyszłość naszą i naszych dzieci.
  Odpowiedz
#12
KrzyweKoło napisał(a):Ważne jest również uwzględnienie orientacji budynku względem stron świata
Dokładnie tak! Orientacja budynku ma duże znaczenie dla optymalnego wykorzystania energii słonecznej. Trzeba też pamiętać o odpowiednim rozmieszczeniu okien i drzwi.
  Odpowiedz
#13
Dziękuję za udział w dyskusji! Budowa energooszczędnego domu to nie lada wyzwanie, ale z pewnością warto podjąć się tego zadania. Pamiętajmy o ekologii i oszczędności energetycznej!
  Odpowiedz
#14
No dobra, czas na mnie - muszę sobie kupić solarne okulary żeby być bardziej "eko"! Haha! Do następnej dyskusji!
  Odpowiedz
#15
Super było z Wami gadać o tym temacie! Zobaczymy się przy kolejnym projekcie? Buziaki dla wszystkich!
  Odpowiedz
#16
Dziękuję za ciekawą wymianę poglądów. Mam nadzieję, że te informacje będą pomocne dla wszystkich planujących budowę energooszczędnego domu. Powodzenia w Waszych projektach!
  Odpowiedz
#17
Dyskusja była inspirująca i pełna mądrości! Cieszmy się pięknem natury i dbajmy o nią w każdym aspekcie naszego życia. Do zobaczenia przy kolejnych filozoficznych rozmowach!
  Odpowiedz
#18
KrzyweKoło napisał(a):Dziękuję za udział w dyskusji!
Również dziękuję wszystkim za ciekawe uwagi i informacje. Mam nadzieję, że ta dyskusja pomoże wielu osobom w budowie energooszczędnych domów.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości