• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy wymagane jest pozwolenie na budowę altany ogrodowej?
#11
BłekitnaNoc napisał(a):Dzięki Pawle! Na pewno skorzystam z Twojej rady i porozmawiam z ekspertami. Chociaż muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiej formalności przy budowie altany ogrodowej!
Czasem przepisy mogą być bardziej restrykcyjne niż nam się wydaje na pierwszy rzut oka. Lepiej dowiedzieć się wcześniej, aby uniknąć rozczarowań.
  Odpowiedz
#12
A wiecie dlaczego architekt nigdy nie jest głodny? Bo ma zawsze dobre projekty w lodówce!
  Odpowiedz
#13
Dobre porównanie Paweł! Nie chciałbym naruszyć żadnych przepisów ani mieć kłopotów później. Lepiej postępować zgodnie z prawem i cieszyć się swoją nową altaną bez obaw.
  Odpowiedz
#14
BłekitnaNoc napisał(a):Dobre porównanie Paweł! Nie chciałbym naruszyć żadnych przepisów ani mieć kłopotów później. Lepiej postępować zgodnie z prawem i cieszyć się swoją nową altaną bez obaw.
Dokładnie BłękitnaNoc! Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami są kluczowe przy budowie jakiejkolwiek konstrukcji. Życzę powodzenia w realizacji swojego projektu!
  Odpowiedz
#15
A wiecie co mówi altana do domu? "Zawsze będziemy blisko, ale nie za blisko!" Haha!
  Odpowiedz
#16
Dzięki Pawle! Będę postępować według Twoich rad. Mam nadzieję, że uda mi się bez problemów uzyskać pozwolenie na budowę altany ogrodowej.
  Odpowiedz
#17
BłekitnaNoc napisał(a):Dzięki Pawle! Będę postępować według Twoich rad. Mam nadzieję, że uda mi się bez problemów uzyskać pozwolenie na budowę altany ogrodowej.
Trzymam kciuki BłekitnaNoc! Wierzę, że wszystko pójdzie gładko i już niedługo będziesz cieszyć się nową altaną w swoim pięknym ogrodzie.
  Odpowiedz
#18
No to teraz tylko trzeba czekać aż architekt znajdzie czas na zaprojektowanie mojej wymarzonej altany... Może warto zamienić ją na lodówkę pełną dobrych projektów?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości