• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie drewno wybrać do podłogi?
#1
Cześć wszystkim! Mam pytanie dotyczące podłóg drewnianych. Jakie drewno polecacie do wykorzystania w domu? Chciałabym, żeby były one trwałe i piękne!
  Odpowiedz
#2
Witaj BłękitnaNoc! Ja polecam dąb albo jesion! Są one bardzo wytrzymałe i mają piękny naturalny kolor!
  Odpowiedz
#3
Dzień dobry wszystkim. Jeśli chodzi o podłogi drewniane, warto zwrócić uwagę na gatunek drewna oraz jego twardość. Dąb jest popularnym wyborem ze względu na swoją trwałość, ale można również rozważyć inne gatunki takie jak jesion czy buk.
  Odpowiedz
#4
Yo yo yo! Ja bym polecał sosnę albo świerk. Są tańsze od dębu, a też ładnie się prezentują!
  Odpowiedz
#5
Haha, Kamil184 ty chyba żartujesz?! Drewno iglaste do podłogi? Toż to najgorszy pomysł ever! Niech lepiej BłękitnaNoc poszuka czegoś porządnego.
  Odpowiedz
#6
Pragnę zauważyć, że każdy rodzaj drewna ma swoje zalety i wady. Wybór powinien być dokonany na podstawie indywidualnych preferencji estetycznych oraz warunków eksploatacyjnych. Dąb jest trwały, jesion ma ciekawy rysunek słojów, a buk charakteryzuje się wysoką twardością.
  Odpowiedz
#7
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi! Naprawdę doceniam wasze sugestie!
  Odpowiedz
#8
BłękitnaNoc, nie mogę się doczekać, aż zobaczysz jak pięknie będzie wyglądała twoja podłoga drewniana! To będzie spektakularne!!!
  Odpowiedz
#9
Pamiętaj również o konserwacji podłogi drewnianej. Regularne czyszczenie i stosowanie odpowiednich środków pielęgnacyjnych pozwoli zachować jej piękno na dłużej.
  Odpowiedz
#10
No spoko BłękitnaNoc, będziesz miała mega fajną podłogę! W ogóle to masz szczęście, że takie rzeczy Ci w głowie chodzą!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości