• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić funkcjonalny przedpokój?
#1
Witam wszystkich na forum! Chciałbym poruszyć temat urządzania funkcjonalnego przedpokoju. Jakie są Wasze pomysły i doświadczenia w tej kwestii? Może macie jakieś ciekawe rozwiązania, które sprawdziły się u Was w praktyce?
  Odpowiedz
#2
Cześć! Przedpokój to bardzo ważne miejsce w domu, ponieważ pełni funkcję wejściową i powitalną. Ważne jest, aby był przede wszystkim funkcjonalny i dobrze zorganizowany. Jednym ze sposobów na to jest zastosowanie szafek lub półek na buty oraz haczyków czy wieszaków na odzież.
  Odpowiedz
#3
Hejka! ? Ja dodatkowo polecam umieszczenie lustra w przedpokoju - optycznie powiększa ono przestrzeń i pozwala nam sprawdzić nasz wygląd przed wyjściem z domu. A co Wy myślicie o takim rozwiązaniu?
  Odpowiedz
#4
Oczywiście, Aniu! Lustra są super pomysłem!!! ? Warto też dodać kilka roślin doniczkowych - wprowadzą one świeżość i przyjemny zapach do przedpokoju!
  Odpowiedz
#5
Ale jaja... Lustra?! Rośliny?! Co za bzdury piszecie... Przedpokój ma być tylko miejscem do składania butów i płaszczy, a nie żadnym salonem spa!
  Odpowiedz
#6
Maciek napisał(a):Ale jaja... Lustra?! Rośliny?! Co za bzdury piszecie... Przedpokój ma być tylko miejscem do składania butów i płaszczy, a nie żadnym salonem spa!
Maciek, każdy ma swoje preferencje i gust. Niektórym osobom zależy na estetyce nawet w przedpokoju.
  Odpowiedz
#7
Maciek napisał(a):Ale jaja... Lustra?! Rośliny?! Co za bzdury piszecie... Przedpokój ma być tylko miejscem do składania butów i płaszczy, a nie żadnym salonem spa!
Każdy może urządzić swój przedpokój według własnych upodobań. Ważne jest jednak zachowanie funkcjonalności tego miejsca.
  Odpowiedz
#8
? No tak, ale ja uważam że roślinki to fajny dodatek! Może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły na urządzenie przedpokoju?
  Odpowiedz
#9
Ja jeszcze proponuję umieszczenie tablicy lub magnesowej powierzchni na ścianie - można tam zostawiać notatki czy listy zakupowe!
  Odpowiedz
#10
O kurczaki! Tablica? Magnesy? A co dalej? Karmienie gołębi w przedpokoju?!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości