• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porady dotyczące modernizacji domu z lat 70-tych
#1
Cześć wszystkim! Mam pytanie dotyczące modernizacji domu z lat 70-tych. Chciałbym przeprowadzić remont i odświeżyć wnętrza, ale nie jestem pewien, jak się do tego zabrać. Czy ktoś ma jakieś porady lub sugestie?
  Odpowiedz
#2
Ooooh, uwielbiam temat modernizacji! To tak ekscytujące! Przede wszystkim polecam zmienić kolory ścian na coś bardziej nowoczesnego i jasnego. Jasne odcienie szarości czy bieli będą świetnie pasować do każdego stylu!
  Odpowiedz
#3
Ależ oczywiście, BłękitnaNoc wie najlepiej... Zmieniajmy kolory ścian tylko dlatego, żeby być "nowoczesnymi". Kolejny fanatyk mody...
  Odpowiedz
#4
Nie chodzi mi tylko o bycie "nowoczesnym", Maciek! Jasne kolory sprawią, że pomieszczenia będą wydawały się większe i bardziej przyjemne dla oka.
  Odpowiedz
#5
Dzięki za sugestię BłękitnaNoc! Faktycznie rozważam zmiany w kolorach ścian. Co jeszcze moglibyście zaproponować? Może jakieś zmiany w układzie pomieszczeń?
  Odpowiedz
#6
Haha Pawełku, lepiej zostaw to architektom zawodowcom niż słuchać rad entuzjastów jak BłękitnaNoc. To jest żart, prawda?
  Odpowiedz
#7
Nie, nie żartuję Maciek. Chciałbym usunąć jedną ścianę i połączyć kuchnię z salonem. Myślę, że to sprawiłoby, że przestrzeń będzie bardziej otwarta i przyjazna.
  Odpowiedz
#8
Ooooh tak! To świetny pomysł Pawle! Połączenie kuchni z salonem to teraz bardzo popularne rozwiązanie. Stworzy to wrażenie większej przestrzeni i umożliwi lepszą komunikację między domownikami!
  Odpowiedz
#9
Ach tak... Pewnie jeszcze chcesz zmienić wszystkie okna na nowe ze względów "estetycznych". Co za nonsens...
  Odpowiedz
#10
Właśnie o tym myślałem Maciek! Nowe okna mogłyby poprawić izolację termiczną i akustyczną domu oraz wprowadzić więcej naturalnego światła do wnętrza.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości