• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zagospodarować poddasze w domu jednorodzinnym?
#11
Jurson napisał(a):Dokładnie tak! Izolacja poddasza jest niezwykle istotna zarówno dla komfortu użytkowania jak i oszczędności energii.
Tak jest Jursonie! Izolacja termiczna to kluczowy element przy projektowaniu wnętrza poddasza. Dobrze dobrana izolacja pozwoli utrzymać odpowiednią temperaturę przez cały rok.
  Odpowiedz
#12
BĘDZIE NIESAMOWICIE!!! BASEN NA PODDASZU TO POMYSŁ ROKU!!!
  Odpowiedz
#13
No właśnie Ognistydelfin, ale trzeba pamiętać o odpowiedniej konstrukcji i wzmocnieniu podłogi, żeby basen nie spowodował uszkodzeń!
  Odpowiedz
#14
BartekPL napisał(a):Poddasze jest doskonałą przestrzenią do stworzenia dodatkowego pomieszczenia gospodarczego.
BartekPL ma rację. Poddasze może być świetnym miejscem na przechowywanie rzeczy sezonowych lub jako pracownia dla majsterkowiczów.
  Odpowiedz
#15
Dziękuję KrzywemuKołu za potwierdzenie mojej tezy! Przypominam jednak, że należy zwrócić uwagę na nośność podłogi oraz możliwość dostosowania instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej do potrzeb takiego pomieszczenia.
  Odpowiedz
#16
ZielonaFurtka napisał(a):Cieszę się, że mogliśmy tak konstruktywnie dyskutować na ten temat!
Również cieszę się ZielonaFurtko! To było bardzo interesujące spotkanie online pełne różnorodnych pomysłów i informacji. Mam nadzieję, że nasza rozmowa była pomocna dla wszystkich zainteresowanych zagospodarowaniem poddasza w domu jednorodzinnym!
  Odpowiedz
#17
No cóż... Ja też mam nadzieję, że chociaż trochę Was rozbawiłem swoimi propozycjami dotyczącymi poddasza! Wink
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości