• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić funkcjonalny przedpokój?
#1
Cześć wszystkim! Dzisiaj chciałbym porozmawiać o tym, jak urządzić funkcjonalny przedpokój. Macie jakieś pomysły?
  Odpowiedz
#2
Yo! No to zaczynamy dyskusję. Ja bym postawił na dużą szafę w przedpokoju, żeby mieć miejsce na kurtki i buty. A Wy co myślicie?
  Odpowiedz
#3
Witam serdecznie. Przedpokój jest bardzo ważnym miejscem w domu, dlatego warto poświęcić czas na jego odpowiednie zaprojektowanie. Moim zdaniem należy zadbać o ergonomiczne rozwiązania oraz wykorzystać przestrzeń maksymalnie.
  Odpowiedz
#4
KrzyweKoło napisał(a):Przedpokój jest bardzo ważnym miejscem w domu
Zgadza się, KrzyweKoło! Przedpokój pełni rolę wejściową do naszego mieszkania i powinien być zarówno estetyczny, jak i praktyczny. Dobrym pomysłem może być zastosowanie wiszących półek lub komód na buty oraz haczyków na klucze czy torby.
  Odpowiedz
#5
O rany! Ale te wasze mądre gadanie mnie nudzi... Kto potrzebuje takiego przedpokoju? Wystarczy rzucić buty gdzie popadnie i już!
  Odpowiedz
#6
Hehe, Maciek nie musisz od razu rzucać butami po całym przedpokoju. Ale zgadzam się, że trzeba też pomyśleć o designie! Może jakiś kolorowy dywanik albo obraz na ścianie?
  Odpowiedz
#7
No właśnie, StylowyMajster! Przedpokój to pierwsze miejsce, które widzą goście, więc warto zadbać o jego wygląd. Ja bym postawił na minimalistyczny styl z jednym mocnym akcentem.
  Odpowiedz
#8
Kamil184 napisał(a):Przedpokój to pierwsze miejsce, które widzą goście
Racja Kamil184! Dlatego należy zadbać o odpowiednie oświetlenie oraz harmonię w wystroju. Można również rozważyć zastosowanie lustra, aby dodatkowo powiększyć przestrzeń.
  Odpowiedz
#9
KrzyweKoło napisał(a):Dlatego należy zadbać o odpowiednie oświetlenie oraz harmonię w wystroju.
Dokładnie tak KrzyweKoło! Odpowiednio dobrane światło może stworzyć przyjemną atmosferę i wpływać pozytywnie na nasze samopoczucie już od samego wejścia do domu.
  Odpowiedz
#10
Słuchajcie tych wszystkich mądrych głów... Nie macie nic lepszego do roboty niż wymyślanie jakiegoś super przedpokoju? Lepiej sobie odpocznijcie!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości