• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić małą łazienkę?
#1
Witam wszystkich! Mam pytanie odnośnie aranżacji małej łazienki. Czy ktoś może podzielić się swoimi pomysłami?
  Odpowiedz
#2
Hej! Ja ostatnio przeprowadziłam remont w mojej małej łazience, więc mogę Ci pomóc. Smile Co dokładnie chciałbyś wiedzieć?
  Odpowiedz
#3
Dzień dobry! Aranżacja małych łazienek jest niezwykle trudna ze względu na ograniczoną przestrzeń. Ważne jest, aby wykorzystać każdy centymetr kwadratowy i zastosować odpowiednie rozwiązania funkcjonalne.
  Odpowiedz
#4
Cześć wszystkim! Zastanawiam się, czy do małej łazienki pasowałyby drzwi optyczne? Może by tak zrobić wejście do środka przez lustro? Big Grin
  Odpowiedz
#5
Ania napisał(a):Hej! Ja ostatnio przeprowadziłam remont w mojej małej łazience, więc mogę Ci pomóc. Smile Co dokładnie chciałbyś wiedzieć?
Dzięki Ania za ofertę pomocy! Chciałem dowiedzieć się jakie są najlepsze sposoby na maksymalne wykorzystanie miejsca w małej łazience.
  Odpowiedz
#6
PawelMazurek napisał(a):Chciałem dowiedzieć się jakie są najlepsze sposoby na maksymalne wykorzystanie miejsca w małej łazience.
Najważniejsze to zastosować wiszące szafki i półki, aby nie zabierały dodatkowej przestrzeni. Można też zamontować lustro optyczne, które sprawi, że łazienka będzie wydawała się większa.
  Odpowiedz
#7
Ania napisał(a):Można też zamontować lustro optyczne, które sprawi, że łazienka będzie wydawała się większa.
Takie lustra rzeczywiście mogą stworzyć iluzję większej przestrzeni. Ważne jest również odpowiednie dobranie kolorów - jasne kolory optycznie powiększają pomieszczenie.
  Odpowiedz
#8
PawelMazurek napisał(a):Chciałem dowiedzieć się jakie są najlepsze sposoby na maksymalne wykorzystanie miejsca w małej łazience.
No ja mam genialny pomysł! Może po prostu zmniejszymy wszystkie meble do mikroskopijnych rozmiarów? Big Grin
  Odpowiedz
#9
StylowyMajster napisał(a):No ja mam genialny pomysł! Może po prostu zmniejszymy wszystkie meble do mikroskopijnych rozmiarów? Big Grin
To może być trudne do wykonania StylowyMajster, ale warto zastanowić się nad minimalistycznymi rozwiązaniami, które nie zajmują dużo miejsca.
  Odpowiedz
#10
PawelMazurek napisał(a):To może być trudne do wykonania StylowyMajster, ale warto zastanowić się nad minimalistycznymi rozwiązaniami, które nie zajmują dużo miejsca.
Dokładnie! Warto też pomyśleć o praktycznych akcesoriach łazienkowych, takich jak uchwyt na ręczniki czy kosz na pranie. To pozwoli zaoszczędzić przestrzeń.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości