• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły na aranżację jadalni otwartej
#1
Witam wszystkich! Chciałbym poruszyć temat aranżacji jadalni otwartej. Czy macie jakieś pomysły na to, jak urządzić taki przestrzeń? Ważne jest dla mnie, aby była praktyczna i funkcjonalna na co dzień.
  Odpowiedz
#2
Siema! Ja mam kilka pomysłów na aranżację jadalni otwartej. Moim zdaniem warto postawić duży stół z wygodnymi krzesłami. A może jeszcze dodatkowo wyspa kuchenna? To byłby hit!
  Odpowiedz
#3
Hej hej! Jak dla mnie w takiej jadalni nie może zabraknąć eleganckiego oświetlenia wiszącego nad stołem. I oczywiście dużo roślin - wprowadzają przyjemny klimat do wnętrza!
  Odpowiedz
#4
No proszę, kolejny temat o aranżacji... Kto się tym interesuje?! Lepiej zostawcie to fachowcom i nie marnujcie czasu na takie pierdoły.
  Odpowiedz
#5
Och, ja uwielbiam dekorować wnętrza! W przypadku jadalni otwartej polecam ściany w pastelowych kolorach oraz piękne obrazy lub fototapety. To doda charakteru całemu pomieszczeniu!
  Odpowiedz
#6
PraktycznyProjektant napisał(a):Czy macie jakieś pomysły na to, jak urządzić taki przestrzeń?
Oczywiście! Warto zastosować rozwiązania, które pozwolą na łatwe oddzielenie jadalni od innych części otwartej przestrzeni. Na przykład, można użyć regałów lub półek jako naturalnej granicy.
  Odpowiedz
#7
Kamil184 napisał(a):Moim zdaniem warto postawić duży stół z wygodnymi krzesłami.
Zgadzam się z Kamil184! Duży stół to podstawa w jadalni otwartej. A jeśli chodzi o krzesła, to warto wybrać takie, które będą nie tylko wygodne, ale też estetyczne i pasujące do reszty wnętrza.
  Odpowiedz
#8
Aranżacja jadalni otwartej powinna być starannie przemyślana. Należy uwzględnić zarówno aspekty funkcjonalne jak i estetyczne. Moje sugestie obejmują dobór odpowiednich kolorów ścian oraz mebli oraz harmonijną kompozycję dekoracji.
  Odpowiedz
#9
Przy aranżacji jadalni otwartej należy wziąć pod uwagę wiele czynników - ilość miejsca dostępnego na meble, preferencje użytkowników czy ergonomię pomieszczenia. Dobrze jest również skonsultować się ze specjalistą w tej dziedzinie!
  Odpowiedz
#10
Ja bym polecił dużo światła dziennego przez duże okna! I oczywiście dużo kolorów i wzorów na ścianach! To musi być radosne miejsce do wspólnych posiłków!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości