• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie materiały wybrać do nowoczesnej kuchni?
#1
Cześć wszystkim! Chciałbym porozmawiać o tym, jakie materiały są najlepsze do stworzenia nowoczesnej kuchni. Co myślicie na ten temat?
  Odpowiedz
#2
Hej Paweł! Ja bym polecił zdecydowanie granit na blaty i podłogę. Wygląda elegancko i jest bardzo trwały!
  Odpowiedz
#3
Oczywiście, że tak!!! Granit to strzał w dziesiątkę!!!! Będzie lśnić jak diamenty!!!!
  Odpowiedz
#4
Smile Granit brzmi świetnie! Ale co powiedziecie na temat szkła? Może szklane panele na ścianach będą ciekawym dodatkiem?
  Odpowiedz
#5
PawelMazurek napisał(a):Chciałbym porozmawiać o tym, jakie materiały są najlepsze do stworzenia nowoczesnej kuchni.
Szkło może być naprawdę interesującym elementem w nowoczesnym wnętrzu. Dodaje lekkości i łatwo utrzymać je w czystości.
  Odpowiedz
#6
No właśnie! Szkło doda trochę przestrzeni i sprawi, że kuchnia będzie wyglądała jeszcze bardziej stylowo!!!
  Odpowiedz
#7
A ja się pytam po co komu tyle zachodu?! Wszystko jedno czy granit czy szkło - to tylko drogie gadżety dla snobów!
  Odpowiedz
#8
Haha, Maciek zawsze musi być taki sceptyczny! Ale prawda jest taka, że granit i szkło to naprawdę dobre wybory. A co powiecie na temat stali nierdzewnej? To też może być fajne!
  Odpowiedz
#9
Kamil184 napisał(a):Ja bym polecił zdecydowanie granit na blaty i podłogę.
Zgadzam się z Tobą Kamilu! Granit to świetny materiał ze względu na swoją trwałość i elegancki wygląd.
  Odpowiedz
#10
No widzisz Pawle, mamy takie samo zdanie! Granit rządzi!!!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości