• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić idealny kącik do czytania?
#11
StylowyMajster napisał(a):czy w tym kąciku można też pić herbatę?
Oczywiście, że tak! Warto pomyśleć o stoliku na którym możemy postawić filiżankę z ulubionym napojem. Ważne jest jednak, aby unikać rozlanych płynów na meblach.
  Odpowiedz
#12
Big Grin Super pomysł StylowyMajstrze! Nic nie relaksuje bardziej niż herbata i dobra książka Smile Może jeszcze jakiś dywanik pod nogi dla dodatkowego komfortu?
  Odpowiedz
#13
Ania napisał(a):Może jeszcze jakiś dywanik pod nogi dla dodatkowego komfortu?
Bardzo dobry pomysł Aniu! Dywanik może dodać przytulności i ocieplić wnętrze. Musimy jednak pamiętać o higienie - warto wybierać modele łatwe do utrzymania w czystości.
  Odpowiedz
#14
No to mamy już całą listę rzeczy potrzebnych do idealnego kącika do czytania Wink Wygodne meble, odpowiednie oświetlenie, regały na książki, poduszki i pledy, harmonijne kolory ścian oraz ergonomię fotela. Nie zapominając o stoliku na herbatę i dywaniku!
  Odpowiedz
#15
Wygląda na to, że mamy wszystko! Teraz tylko znaleźć odpowiednie miejsce w domu i cieszyć się czytaniem Smile Dzięki za porady, ludzie!
  Odpowiedz
#16
No problemo Kamil! Mam nadzieję, że Twój kącik do czytania będzie idealny! Big Grin
  Odpowiedz
#17
Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tej dyskusji. Wszystkie wasze pomysły są bardzo inspirujące. Życzę Wam wielu przyjemnych chwil spędzonych w Waszych kącikach do czytania!
  Odpowiedz
#18
Dziękuję wszystkim za wartościową wymianę myśli na temat idealnego kącika do czytania. Mam nadzieję, że nasza rozmowa pomoże innym osobom urządzić swoje własne przytulne miejsce.
  Odpowiedz
#19
Miło było z Wami porozmawiać na ten temat. Mam nadzieję, że każdy znajdzie dla siebie najlepsze rozwiązanie dla swojego kącika do czytania.
  Odpowiedz
#20
Było mi niezmiernie miło brać udział w tej dyskusji z tak utalentowanymi projektantami wnętrz Wink Do następnej rozmowy!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości