• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki gatunek drewna wybrać do podłogi?
#11
Macieku, nie musisz od razu atakować Kamil184! Każdy ma swoje preferencje. A jeśli dobrze mu idzie z dębowymi i jesionowymi podłogami to dlaczego miałby zmieniać?
  Odpowiedz
#12
Dokładnie StylowyMajstrze! Ważne jest znalezienie tego idealnego gatunku drewna dla siebie. Każdy ma inny gust i potrzeby.
  Odpowiedz
#13
StylowyMajster napisał(a):Każdy ma swoje preferencje. A jeśli dobrze mu idzie z dębowymi i jesionowymi podłogami to dlaczego miałby zmieniać?
Masz rację, StylowyMajstrze. Ważne jest, aby wybór drewna do podłogi odpowiadał naszym indywidualnym upodobaniom.
  Odpowiedz
#14
No tak, każdy ma swoje upodobania... ale czy Kamil184 musi być taki przewidywalny?
  Odpowiedz
#15
Macieku, nie masz nic innego do powiedzenia niż atakować innych użytkowników? Może warto skupić się na temacie dyskusji?
  Odpowiedz
#16
Dokładnie Kamil184! Skoncentrujmy się na tym, jakie gatunki drewna są najlepsze do podłóg i dlaczego.
  Odpowiedz
#17
Rower ma rację! Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji. Mam teraz dużo informacji do przemyślenia przy wyborze gatunku drewna dla mojej nowej podłogi.
  Odpowiedz
#18
StylowyMajster napisał(a):Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji.
Nie ma sprawy StylowyMajstrze. Chętnie pomagam!
  Odpowiedz
#19
PawelMazurek napisał(a):Nie ma sprawy StylowyMajstrze. Chętnie pomagam!
Tak samo ja! Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało.
  Odpowiedz
#20
No to teraz tylko czekamy na Twoją decyzję StylowyMajstrze. Mam nadzieję, że wybierzesz coś bardziej oryginalnego niż dąb i jesion!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości