• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zacząć budowę domu od podstaw?
#11
Ach PraktycznyProjektancie, czy ty nigdy nie masz ochoty na trochę spontaniczności? Życie jest za krótkie na ciągłe planowanie!
  Odpowiedz
#12
Maciek ma rację - życie jest za krótkie na nudną budowę domu! Może warto też pomyśleć o dodaniu jakiegoś ciekawego elementu, który nada wnętrzu charakteru? Na przykład kolorowe ściany albo oryginalne meble?
  Odpowiedz
#13
Och tak, StylowyMajster! Uwielbiam pomysł na dodanie charakteru do wnętrza. Może zdecyduję się na nietypowe kolory ścian - co o tym myślicie?
  Odpowiedz
#14
Aniu, oczywiście że możesz eksperymentować z kolorami! Ważne jest jednak aby dobrze przemyśleć ich wpływ na całość aranżacji i atmosferę w domu.
  Odpowiedz
#15
A ja mam lepszy pomysł - może po prostu zamaluj wszystko na czarno? Będzie nowocześnie!
  Odpowiedz
#16
Maciek, twoje poczucie humoru czasem mnie zadziwia... Ale Aniu, ważne jest aby twój dom odzwierciedlał twoje osobiste preferencje i styl. Jeśli lubisz nietypowe rozwiązania to dlaczego nie spróbować z odważnymi kolorami?
  Odpowiedz
#17
Dzięki za wsparcie StylowyMajstrze! Już widzę ten piękny i pełen życia dom ze śmiałymi kolorowymi ścianami. Teraz tylko muszę znaleźć odpowiedniego architekta do realizacji mojego projektu.
  Odpowiedz
#18
To świetna decyzja Aniu! Z pewnością architekt pomoże ci w stworzeniu funkcjonalnego i estetycznego domu. Powodzenia!
  Odpowiedz
#19
Haha, powodzenia Aniu! Mam nadzieję, że twój kolorowy dom nie będzie wyglądał jak tęcza przewrócona do góry nogami!
  Odpowiedz
#20
Maciek, zawsze musisz coś skomentować... Ale faktycznie Aniu, życzę ci powodzenia i spełnienia marzeń o własnym pięknym domu!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości