• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zagospodarować poddasze w domu jednorodzinnym?
#1
Witam wszystkich! Chciałbym poruszyć temat zagospodarowania poddasza w domu jednorodzinnym. Jakie macie pomysły na wykorzystanie tej przestrzeni?
  Odpowiedz
#2
Cześć! Ja bym zrobiła tam małe studio artystyczne, gdzie mogłabym malować i tworzyć różne rzeczy Smile Może nawet założyłabym tam swoje własne atelier!
  Odpowiedz
#3
No proszę, Ania chce sobie urządzić galerię sztuki na poddaszu... Przecież to nie jest żadna dobra inwestycja. Lepiej byłoby zrobić tam dodatkowe pokoje dla gości albo biuro.
  Odpowiedz
#4
A ja bym stworzył pokój gier komputerowych! Z super sprzętem, dużymi telewizorami i fotelami gamingowymi!!! To byłby raj dla graczy!!!
  Odpowiedz
#5
Ooo tak, pokój gier brzmi świetnie! Ale ja też widziałam zdjęcia poddaszy zaaranżowanych jako przytulne biblioteki. Wyobraźcie sobie mnóstwo książek i miękkie fotele do czytania!
  Odpowiedz
#6
PawelMazurek napisał(a):Jakie macie pomysły na wykorzystanie tej przestrzeni?
Na poddaszu można również stworzyć małą siłownię domową. Wiele osób decyduje się na taki krok ze względu na możliwość trenowania w prywatności własnego domu.
  Odpowiedz
#7
Ania napisał(a):Ja bym zrobiła tam małe studio artystyczne, gdzie mogłabym malować i tworzyć różne rzeczy Smile
To jest świetny pomysł, Aniu! Studio artystyczne na poddaszu może być naprawdę inspirujące!
  Odpowiedz
#8
Dzięki Pawle! Naprawdę uwielbiam malować i chciałabym mieć swoje własne miejsce do twórczości. Smile
  Odpowiedz
#9
Oj Aniu, ale co zrobisz jak ci się znudzi malowanie? Lepiej zrób tam biuro albo bibliotekę - przynajmniej będziesz miała więcej opcji!
  Odpowiedz
#10
Ale Maciek, każdy ma inne pasje i to wcale nie oznacza, że się znudzą! Ja też mógłbym sobie wyobrazić tam pokój do jogi albo mini spa!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości