• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak uzyskać dotację na instalację paneli fotowoltaicznych?
#11
No cóż BłękitnaNoc, mam nadzieję że już niedługo będziesz świecić jak... no właśnie... słońce! ? Ale serio, życzę powodzenia w uzyskaniu dotacji i niech Twoje panele fotowoltaiczne będą źródłem wielu korzyści dla Ciebie i środowiska!
  Odpowiedz
#12
Dziękuję Wam Ania i StylowyMajster za wsparcie!!! ? Naprawdę doceniam Waszą pomoc. Już nie mogę się doczekać momentu gdy będziemy produkować własną energię ze słońca! To będzie spektakularny krok w stronę ekologicznego domu!!! ??
  Odpowiedz
#13
Nie ma sprawy BłekitnaNoc! Zawsze chętnie pomogę. Trzymam kciuki za Twój sukces i mam nadzieję, że już niedługo będziesz cieszyć się zieloną energią słoneczną! ??
  Odpowiedz
#14
No cóż BłękitnaNoc, jeśli chodzi o Ciebie to widzę tylko jedno... jasne przyszłość pełną słońca! ? Powodzenia w zdobywaniu dotacji na panele fotowoltaiczne i niech Twoje marzenia o ekologicznym domu się spełnią!
  Odpowiedz
#15
Dziękuję Wam jeszcze raz Ania i StylowyMajster!!! ? Wasze wsparcie daje mi dużo motywacji do działania. Już teraz czuję, że te panele fotowoltaiczne są blisko mojego domu!!! ??
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości