• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić sypialnię w stylu skandynawskim?
#1
Witam wszystkich na forum! Mam pytanie dotyczące urządzenia sypialni w stylu skandynawskim. Czy ktoś może podzielić się swoimi pomysłami i poradami? Chciałbym stworzyć przytulne miejsce do odpoczynku, ale nie mam jeszcze konkretnego planu.
  Odpowiedz
#2
Och, jakie to ekscytujące pytanie... Not! Kto potrzebuje sypialni w stylu skandynawskim? Przecież to tylko kolejny trend dla snobów!
  Odpowiedz
#3
Ooooh, ja uwielbiam ten styl! Jest taki świeży i jasny! Możesz zacząć od wykorzystania naturalnych materiałów, takich jak drewno i len. Dodaj kilka pastelowych akcentów i masz gotową sypialnię marzeń!
  Odpowiedz
#4
Hej Rowerze! Wyobraź sobie - wiesz co jest najważniejsze w sypialni skandynawskiej? To oczywiście... miłość do natury! No bo przecież Skandynawowie są bardzo blisko natury. Może więc postawić tam drzewo?! Big Grin
  Odpowiedz
#5
Ja też lubię ten styl Smile Myślę, że warto dodać dużo światła dziennego przez duże okna albo lustra. I może jakiś dywanik we wzory geometryczne?
  Odpowiedz
#6
Otóż Rowerze, aby móc właściwie zaaranżować wnętrze sypialni w stylu skandynawskim, musisz przede wszystkim zwrócić uwagę na minimalizm i prostotę. Wybierz jasne kolory, takie jak biel czy szarość, unikaj nadmiaru ozdobników oraz postaw na naturalne materiały.
  Odpowiedz
#7
Rower napisał(a):Mam pytanie dotyczące urządzenia sypialni w stylu skandynawskim.
Rowerze, warto pamiętać o tym, że meble w stylu skandynawskim powinny być funkcjonalne i praktyczne. Możesz wybrać łóżko z drewna sosnowego lub dębowego oraz dodatkowe elementy dekoracyjne wykonane ze stali nierdzewnej.
  Odpowiedz
#8
A może po prostu kupić łóżko i komodę? Po co te całe wymysły? Skoro chcesz mieć sypialnię w stylu skandynawskim to wystarczy kilka białych mebli!
  Odpowiedz
#9
Ale Maciek! To nie jest tylko o meblach! Chodzi o atmosferę! O uczucie spokoju i harmonii!
  Odpowiedz
#10
Wiecie co? W Szwecji mówią "sängkammare" do sypialni. Czy to nie brzmi jak nazwa tajemniczego miejsca?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości