• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zaizolować piwnicę przed wilgocią?
#11
Maciek napisał(a):Oho, mamy tu dwóch geniuszy... Może powinniście sobie dać adresy e-mail i razem planować swoje izolacje? Ha!
Maciek, nie ma potrzeby naśmiewać się z innych użytkowników. Wszyscy jesteśmy tutaj po to, aby dzielić się wiedzą i pomagać sobie nawzajem.
  Odpowiedz
#12
PraktycznyProjektant napisał(a):Maciek, nie ma potrzeby naśmiewać się z innych użytkowników. Wszyscy jesteśmy tutaj po to, aby dzielić się wiedzą i pomagać sobie nawzajem.
Dokładnie tak! Nie zapominajmy o szacunku dla innych uczestników dyskusji!
  Odpowiedz
#13
Dziękuję wszystkim za rady! Na pewno skonsultuję się z fachowcem przed podjęciem decyzji. Mam nadzieję, że uda mi się rozwiązać problem wilgoci w mojej piwnicy!
  Odpowiedz
#14
Powodzenia BłękitnaNoc! Jestem przekonany, że znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla Twojej piwnicy. Pamiętaj o odpowiedniej izolacji oraz regularnym wentylowaniu pomieszczenia.
  Odpowiedz
#15
Trzymam kciuki BłękitnaNoc! Ważne jest dokładne przeanalizowanie sytuacji i wybór odpowiednich materiałów izolacyjnych. Powodzenia!
  Odpowiedz
#16
No powodzenia, BłękitnaNoc! Mam nadzieję, że Twoje "genialne" pomysły okażą się skuteczne... Ha!
  Odpowiedz
#17
Trzymam kciuki za Ciebie BłękitnaNoc! Pamiętaj o długoterminowych efektach i profesjonalnym podejściu do izolacji piwnicy.
  Odpowiedz
#18
Powodzenia BłękitnaNoc!!! Niech Twoja piwnica będzie sucha jak pustynia!!!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości