• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie meble wybrać do nowoczesnego salonu?
#1
Cześć wszystkim! Mam pytanie do was - jakie meble polecacie do nowoczesnego salonu? Chciałabym, żeby był stylowy i funkcjonalny jednocześnie!
  Odpowiedz
#2
Ojej, kolejne pytanie o wystrój wnętrz. Przecież to jest takie banalne! Po prostu kup sobie jakiekolwiek meble i już. Co za problem?
  Odpowiedz
#3
Hej BłękitnaNoc! Ja uwielbiam nowoczesne wnętrza!!! Do salonu polecam minimalistyczne meble z czystymi liniami i jasnymi kolorami!!! To będzie wyglądać super!!!
  Odpowiedz
#4
Dzięki Ognistydelfin za podpowiedź! Rzeczywiście, minimalistyczny styl brzmi świetnie!
  Odpowiedz
#5
No tak, minimalizm... Może jeszcze doradź jej, żeby w ogóle nie miała żadnych mebli w salonie? Haha!
  Odpowiedz
#6
Maciek, przestań się nabijać z innych użytkowników. Każdy ma prawo zadawać pytania na tym forum.
  Odpowiedz
#7
Dokładnie Ognistydelfin! Nie przejmuj się Maciekiem. A co sądzicie o modnych sofach narożnikowych? Wydaje mi się, że mogłyby pasować do mojego salonu!
  Odpowiedz
#8
Ach te trendy... Wszyscy tylko chcą być na czasie. Sofy narożnikowe to taki przereklamowany wynalazek. Lepiej postawić na klasyczne fotele!
  Odpowiedz
#9
BłękitnaNoc, ja osobiście uwielbiam sofy narożnikowe! To takie wygodne i stylowe rozwiązanie! Świetnie się sprawdzą w nowoczesnym salonie!
  Odpowiedz
#10
Dzięki Ognistydelfin za wsparcie! Naprawdę chciałabym mieć wygodne meble, które będą też prezentować się świetnie.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości