• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legalność domów na działkach rekreacyjnych - czy to możliwe?
#11
Dzięki za wszystkie odpowiedzi i rady! Na pewno będę brał pod uwagę wszystkie te aspekty przed rozpoczęciem budowy. Mam nadzieję, że uda mi się spełnić swoje marzenie o domku na działce rekreacyjnej!
  Odpowiedz
#12
Powodzenia Kamilu!!!!!! Trzymam kciuki za realizację twojego marzenia!!!!!!!! Niech twój wymarzony domek stanie się rzeczywistością!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz
#13
Kamil184 napisał(a):Mam nadzieję, że uda mi się spełnić swoje marzenie o domku na działce rekreacyjnej!
Życzę Ci powodzenia w realizacji tego pięknego marzenia! Budowa własnego domu to z pewnością wyjątkowe doświadczenie i mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć idealną działkę oraz zaplanować przestrzeń według swoich potrzeb i upodobań.
  Odpowiedz
#14
Rower napisał(a):Budowa własnego domu to z pewnością wyjątkowe doświadczenie
No tak! Zwłaszcza jak cała rodzina bierze udział w pracach budowlanych. To dopiero rodzinna integracja! Ale pamiętajcie - najlepszą dekoracją każdego wnętrza jest miłość i radość!
  Odpowiedz
#15
StylowyMajster napisał(a):Ale pamiętajcie - najlepszą dekoracją każdego wnętrza jest miłość i radość!
Haha, no pewnie! A może jeszcze dodamy do tego jedno piętro zbudowane na głowie? To dopiero będzie radość i miłość!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości