• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowoczesne wnętrza z nutą retro
#11
Pawle, zgadzam się z Tobą odnośnie kolorystyki. Warto pamiętać również o naturalnym świetle wpadającym do pomieszczenia - jasne barwy mogą je jeszcze bardziej rozjaśnić i uczynić przestrzeń bardziej przyjemną.
  Odpowiedz
#12
A ja proponuję neonowe kolory! Żółty jak słońce, różowy jak lizak i zielony jak trawa. Wtedy wnętrze będzie wyglądać tak, jakbyśmy się przenieśli prosto do lat 80.!
  Odpowiedz
#13
StylowyMajster, neonowe kolory na pewno dodadzą energii i oryginalności wnętrzu! Ale warto pamiętać o umiarze - niektóre osoby mogą czuć się przytłoczone intensywnymi kolorami.
  Odpowiedz
#14
Pawle, zgadzam się z Tobą. Wybór kolorów powinien być dostosowany do gustu i preferencji właściciela mieszkania. Ważne jest też zachowanie harmonii między poszczególnymi elementami wystroju.
  Odpowiedz
#15
No dobrze, może trochę przesadziłem z tymi neonowymi kolorami... ale w końcu można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa!
  Odpowiedz
#16
StylowyMajster, oczywiście że tak! Każdy ma prawo do własnej ekspresji w aranżacji wnętrza. Ważne jest znalezienie równowagi między nowoczesnym stylem a nutą retro.
  Odpowiedz
#17
Zgadzam się z Tobą Pawle! Dzięki tej kombinacji możemy stworzyć unikalne i interesujące wnętrza, które będą nas cieszyć przez wiele lat.
  Odpowiedz
#18
A ja mam nadzieję, że jeszcze długo będziemy mieć możliwość tworzenia takich nietuzinkowych aranżacji! Niech żyje retro w nowoczesności!
  Odpowiedz
#19
Dokładnie, StylowyMajster! Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji. To było bardzo inspirujące spotkanie. Do zobaczenia następnym razem!
  Odpowiedz
#20
Również dziękuję i do zobaczenia! Miłego dnia wszystkim!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości