• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie kafelki wybrać do łazienki?
#1
Witam wszystkich! Dzisiaj chciałbym porozmawiać o wyborze odpowiednich kafelków do łazienki. Które wzory i kolory są teraz najmodniejsze? Co myślicie na ten temat?
  Odpowiedz
#2
Cześć! No to ja się od razu wtrącę, żeby było śmiesznie. Wiesz, najlepszymi kafelkami do łazienki są te, które nie spadają z sufitu! Haha!
  Odpowiedz
#3
Ależ oczywiście! I muszą być też OGNISTE!!! Bo jak inaczej nadać swojej łazience charakteru?! Ja osobiście polecam czerwone albo pomarańczowe kafelki - będą przyciągały uwagę gości!!!
  Odpowiedz
#4
Och tak, zgadzam się z Tobą Ognistydelfin! Ale dla mnie najlepsze będą jednak błękitne kafelki. Przypominają mi morze i dają uczucie świeżości!
  Odpowiedz
#5
Smile Hejka wszystkim! Ja bym proponowała coś bardziej neutralnego, jak beże czy szarości. To jest bezpieczny wybór i pasuje do każdego stylu.
  Odpowiedz
#6
StylowyMajster napisał(a):Wiesz, najlepszymi kafelkami do łazienki są te, które nie spadają z sufitu!
Haha, bardzo zabawne! Ale wracając do tematu, faktycznie neutralne kolory są bezpiecznym wyborem. Czy ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe propozycje?
  Odpowiedz
#7
A wiecie co? Może zamiast kafelków, można użyć luster na całej ścianie łazienki! Będzie odbijało światło i powiększało przestrzeń!
  Odpowiedz
#8
To jest naprawdę świetny pomysł StylowyMajster! Tylko muszą być te lustra OGNISTE!!! Big Grin
  Odpowiedz
#9
Hmm... Lustra to też ciekawa opcja. Ale ja jednak wolę mieć piękne błękitne kafelki w mojej łazience. Dają mi poczucie spokoju i relaksu.
  Odpowiedz
#10
: / No tak, każdy ma swoje preferencje. Ważne żeby czuć się dobrze we własnej łazience!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości