• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zagospodarować piwnicę pod domem?
#11
Jurson napisał(a):Cieszę się, że mogłem Ci pomóc BłekitnaNoc!
No co ty takiego powiedziałeś?! Nie wierzę w to! Przerabianie piwnicy na sypialnię czy biuro to najgorszy pomysł ever!
  Odpowiedz
#12
Maciek napisał(a):Nie wierzę w to! Przerabianie piwnicy na sypialnię czy biuro to najgorszy pomysł ever!
Maciek, rozumiem Twoje obawy, ale każdy ma różne preferencje i potrzeby. Ważne jest znalezienie rozwiązania, które będzie odpowiadać właścicielowi domu.
  Odpowiedz
#13
ZielonaFurtka napisał(a):Niech ka?dy zagospodaruje swoj? piwnic? wed?ug w?asnych pragnień i marze?.
Oczywiście, ale warto też skonsultować się z profesjonalistami, którzy pomogą nam w odpowiednim zaprojektowaniu i wykonaniu aranżacji.
  Odpowiedz
#14
KrzyweKoło napisał(a):Oczywiście, ale warto tez skonsultowaæ siê z profesjonalistami, którzy pomog¹ nam w odpowiednim zaprojektowaniu i wykonaniu aran¿acji.
Zgadza się! Współpraca z ekspertami pozwoli nam uniknąć błędów i stworzyć idealne miejsce!
  Odpowiedz
#15
Dziękuję wszystkim za waszą pomoc! Teraz mam mnóstwo inspiracji do zagospodarowania mojej piwnicy. Jestem pewna, że stanie się ona wyjątkowym miejscem w moim domu!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości