• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje książek na wieczory w bibliotece
#11
BłękitnaNoc napisał(a):"Zaklęte wnętrza"
Brzmi bardzo interesująco, BłękitnaNoc! Na pewno zerknę na tą książkę. Może ktoś jeszcze ma jakieś propozycje?
  Odpowiedz
#12
Oczywiście, że tak! Polecam "Nowoczesne trendy w projektowaniu wnętrz". To prawdziwa uczta dla oczu i źródło inspiracji dla każdego miłośnika designu!
  Odpowiedz
#13
Dzięki za wszystkie propozycje, Ania, Rower, KrzyweKoło i BłekitnaNoc! Mam teraz sporo tytułów do przeczytania. Cieszę się, że mogłem wziąć udział w tej dyskusji!
  Odpowiedz
#14
PawelMazurek - świetnie się bawiłeś razem z nami! Smile Mi też bardzo się podobała ta rozmowa. Do następnej bibliotecznej dyskusji!
  Odpowiedz
#15
Bardzo dziękuję wszystkim za udział w tej fascynującej rozmowie. Były to naprawdę cenne sugestie i mam nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie podzielić się naszymi ulubionymi książkami w przyszłości.
  Odpowiedz
#16
To była naprawdę interesująca dyskusja. Dziękuję wszystkim za udział i propozycje książek. Do zobaczenia następnym razem!
  Odpowiedz
#17
Było super! Dzięki wszystkim za te fantastyczne pomysły na wieczory w bibliotece. Już nie mogę się doczekać kolejnej rozmowy z Wami!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości