• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim?
#1
Witam wszystkich! Chciałbym poruszyć temat urządzenia pokoju dla dziecka w stylu skandynawskim. Jest to bardzo popularny trend, który charakteryzuje się minimalistycznym designem i jasnymi kolorami. Co o tym sądzicie?
  Odpowiedz
#2
Ooo, świetny pomysł! Big Grin Styl skandynawski jest taki przytulny i elegancki jednocześnie. Może warto zastosować bielne meble i dodatki w pastelowych kolorach? Smile
  Odpowiedz
#3
Zgadzam się z Anią! Styl skandynawski to doskonały wybór dla pokoju dziecięcego. Minimalizm sprzyja koncentracji, a jasne kolory wprowadzą harmonię do wnętrza.
  Odpowiedz
#4
A ja mam jeszcze lepszy pomysł!!! Tongue Jakbyśmy na ścianie umieścili tapetę z motywem lasu? To będzie tak magicznie wyglądać!
  Odpowiedz
#5
Ja bym jednak polecał postawić na prostotę - minimalizm bez zbędnych dodatków. Pokój powinien być przede wszystkim funkcjonalny.
  Odpowiedz
#6
Hahaha, co za nudziarze tu siedzą... Kto potrzebuje minimalizmu?! Dzieci chcą mieć kolorowe ściany i mnóstwo zabawek!
  Odpowiedz
#7
Ależ Maciek się myli!! Dzieci uwielbiają bajeczne aranżacje! Dużo kolorów i fantazji! Smile
  Odpowiedz
#8
Muszę zgodzić się z Kamil184. Funkcjonalność jest kluczowa w przypadku pokoju dla dziecka. Warto też zadbać o odpowiednie oświetlenie, aby zapewnić komfort podczas nauki.
  Odpowiedz
#9
Zgadzam się z BartkiemPL co do funkcjonalności, ale nie można zapominać o estetyce wnętrza. Styl skandynawski pozwala na stworzenie przytulnego i jednocześnie eleganckiego miejsca dla dziecka.
  Odpowiedz
#10
Dokładnie! Pokój powinien być zarówno praktyczny, jak i piękny. A może warto dodać kilka dekoracji DIY? Może jakiś wiszący organizer albo ręcznie wykonane obrazki?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości