• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zaadaptować poddasze na dodatkowe pomieszczenia?
#11
No tak, a może jeszcze doradźcie jak zdobyć supermoce albo zbudować teleporter? To by było równie realistyczne co wasze porady!
  Odpowiedz
#12
Maciek napisał(a):No tak, a może jeszcze doradźcie jak zdobyć supermoce albo zbudować teleporter? To by było równie realistyczne co wasze porady!
Nie wiem dlaczego starasz się dyskredytować naszą rozmowę. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania, po co w ogóle się udzielasz?
  Odpowiedz
#13
Wszystkie pomysły i sugestie są mile widziane. Chodzi o to, żeby wymieniać się informacjami i wspólnie poszukiwać najlepszych rozwiązań.
  Odpowiedz
#14
Dokładnie tak, PraktycznyProjektant! Dlatego warto uwzględnić również indywidualne preferencje i potrzeby użytkowników poddasza przy planowaniu adaptacji.
  Odpowiedz
#15
No dobrze, może przesadziłem z tymi żartami. Ale powiedzcie mi szczerze - czy ktoś z Was naprawdę ma jakiekolwiek doświadczenie w tej dziedzinie?
  Odpowiedz
#16
Oczywiście! Projektowanie wnętrz to moja praca zawodowa. Mam duże doświadczenie w adaptacji poddaszy na różnego rodzaju pomieszczenia.
  Odpowiedz
#17
Maciek napisał(a):Ale powiedzcie mi szczerze - czy ktoś z Was naprawdę ma jakiekolwiek doświadczenie w tej dziedzinie?
Tak, Maciek. Jak już wspomniałem wcześniej, mam dużo praktycznej wiedzy na ten temat.
  Odpowiedz
#18
Czy jest jeszcze ktoś inny chętny podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi adaptacji poddasza?
  Odpowiedz
#19
Może lepiej niech się wypowiedzą tylko ci, którzy mają naprawdę coś wartościowego do powiedzenia. Reszta może sobie darować.
  Odpowiedz
#20
Maciek napisał(a):Może lepiej niech się wypowiedzą tylko ci, którzy mają naprawdę coś wartościowego do powiedzenia. Reszta może sobie darować.
Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i podzielić się swoimi pomysłami. To właśnie dzięki różnorodności opinii możemy znaleźć najlepsze rozwiązania.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości