• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić funkcjonalny przedpokój?
#1
Cześć wszystkim! Chciałbym porozmawiać o tym, jak urządzić funkcjonalny przedpokój. Mam nadzieję, że macie na to jakiś pomysł!
  Odpowiedz
#2
Hej Kamil! Oczywiście, mam mnóstwo pomysłów! Przedpokój powinien być przede wszystkim praktyczny i wygodny dla domowników. Moim zdaniem warto zainwestować w dużą szafę na ubrania i buty oraz stojak na klucze. A co Wy myślicie?
  Odpowiedz
#3
Witam wszystkich! Przedpokój jest ważnym miejscem w domu, ponieważ to pierwsze miejsce, które widzi się po wejściu do mieszkania. Warto zadbać o odpowiednie oświetlenie - może to być lampa sufitowa lub kinkiety przy drzwiach wejściowych.
  Odpowiedz
#4
No tak, Jurson znowu nam tu filozofuje... Co za bzdury! Najważniejsze jest mieć w przedpokoju wielkie lustro - żeby można było podziwiać swoje piękno przed wyjściem z domu!
  Odpowiedz
#5
Maciek ma rację! Lustro to podstawa każdego przedpokoju. Ale pamiętajcie też o stylowym wieszaku na płaszcze i kapelusze - niech wasza garderoba prezentuje się elegancko!
  Odpowiedz
#6
Tak właśnie StylowyMajster! A ja jeszcze dodam, że warto zainwestować w praktyczne półki na buty i szuflady na drobiazgi. Wtedy przedpokój będzie naprawdę funkcjonalny!
  Odpowiedz
#7
No tak, wszystkie wasze pomysły brzmią świetnie! A co myślicie o wykorzystaniu przestrzeni pod schodami? Może tam zmieściłby się mały schowek lub garderoba?
  Odpowiedz
#8
Kamil, to bardzo dobry pomysł! Przestrzeń pod schodami często jest nieużywana, a można ją świetnie zagospodarować. Można tam umieścić szafki lub nawet biurko do pracy.
  Odpowiedz
#9
Och Jurson, nie róbmy z tego tematu naukowej dyskusji... Po prostu powiedzcie mi gdzie mam postawić piwo w swoim przedpokoju!
  Odpowiedz
#10
Maciek, jak zawsze masz nietypowe pytania! Ale może rzeczywiście warto rozważyć mini barek w przedpokoju - dla gości oczywiście!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości