• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić funkcjonalny przedpokój?
#11
Ale Maciek! Odpowiednie oświetlenie w przedpokoju pozwala nam lepiej się przygotować do dnia!!! Bez tego czujemy się tak... jakbyśmy wychodzili z domu bez spodni!!!
  Odpowiedz
#12
No dobrze, a co sądzicie o umieszczeniu stolika czy ławy w przedpokoju? Może to być fajne miejsce na postawienie kluczy albo kwiatków!
  Odpowiedz
#13
StylowyMajster ma rację! Dodanie elementów dekoracyjnych może nadać charakter naszemu przedpokojowi. To także świetna okazja do wyrażenia własnego stylu i gustu.
  Odpowiedz
#14
Przedpokój stanowi symboliczną granicę między prywatnością a publicznością. Powinien być miejscem, które zaprasza do wnętrza domu i jednocześnie chroni naszą intymność.
  Odpowiedz
#15
Zgadzam się z Wami! Przedpokój powinien być funkcjonalny, estetyczny i dobrze oświetlony. Dziękuję za Wasze cenne uwagi!
  Odpowiedz
#16
No problemo! Chętnie pomogłam ?
  Odpowiedz
#17
Ja tam nie widzę sensu w tej dyskusji... Ale cóż, każdy ma swoje upodobania ?
  Odpowiedz
#18
Super było porozmawiać z Wami o przedpokoju!!! To takie ważne miejsce w naszych domach!!!
  Odpowiedz
#19
Dzięki wszystkim za udział w dyskusji! Niech Was inspiruje to coście tutaj przeczytali ?
  Odpowiedz
#20
Cieszę się, że mogłem podzielić się moją wiedzą na temat przedpokoju. Do następnej rozmowy!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości