• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie płytki wybrać na taras?
#11
Dziękuję wszystkim za pomoc! Teraz mam dużo lepszy obraz tego, czego szukać przy wyborze płytek na taras. Jestem wdzięczny za waszą wiedzę i sugestie!
  Odpowiedz
#12
Tongue Cieszę się, że mogłam pomóc! Powodzenia w poszukiwaniach idealnych płytek i życzę Ci pięknie urządzonego tarasu!
  Odpowiedz
#13
Ania napisał(a):Powodzenia w poszukiwaniach idealnych płytek i życzę Ci pięknie urządzonego tarasu!
Obyś znalazł najlepsze dla siebie rozwiązanie... Pamiętaj jednak o tym, aby dokładnie zapoznać się z instrukcją montażu oraz odpowiednio zadbać o konserwację swojego tarasu...
  Odpowiedz
#14
BartekPL napisał(a):[...] dokładnie zapoznać się z instrukcją montażu oraz odpowiednio zadbać o konserwację swojego tarasu...
To bardzo ważne BartekPL! Dbając o regularną konserwację będziesz mógł cieszyć się piękno swojego tarasu przez wiele lat.
  Odpowiedz
#15
Rower napisał(a):Dbając o regularną konserwację będziesz mógł cieszyć się piękno swojego tarasu przez wiele lat.
Również zalecam regularne czyszczenie i impregnację płytek, aby utrzymać ich estetykę i funkcjonalność na dłużej. To zapewni trwałość i piękny wygląd tarasu.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości