• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie są najważniejsze czynniki przy projektowaniu fundamentów?
#11
No dokładnie BartekPL! Lepiej od razu postawić solidne fundamenty niż później żałować... Jak mawiał mój dziadek - "lepiej dmuchać na zimne"!
  Odpowiedz
#12
Hahaha! A ty StylowyMajster lepiej zamknij buzię i zostaw te porady dla siebie... Nikt tu nie potrzebuje twojej mądrej filozofii!
  Odpowiedz
#13
Maciek napisał(a):Hahaha! A ty StylowyMajster lepiej zamknij buzię i zostaw te porady dla siebie... Nikt tu nie potrzebuje twojej mądrej filozofii!
Proszę zachować kulturę dyskusji Macieju. Każdy ma prawo do swoich opinii i wartościowych uwag.
  Odpowiedz
#14
Racja Rowerze! Ważne jest, aby szanować różnorodność opinii i doświadczeń. Każdy może mieć coś wartościowego do dodania w takiej dyskusji.
  Odpowiedz
#15
Dokładnie! Wszystkie wasze uwagi są bardzo cenne i pomagają nam lepiej zrozumieć, jak ważne jest projektowanie solidnych fundamentów. Dziękuję wszystkim za udział w tej rozmowie!
  Odpowiedz
#16
No problemo BłękitnaNoc! Było mi bardzo miło uczestniczyć w tej dyskusji Smile Do następnego razu! Big Grin
  Odpowiedz
#17
Cześć Aniu! Mi też było miło brać udział w tym temacie. Trzymajcie się wszyscy i do zobaczenia przy kolejnej okazji! Wink
  Odpowiedz
#18
Znowu te żałosne pożegnania... Nie mogłem się doczekać kiedy to skończy...
  Odpowiedz
#19
Maciek napisał(a):Znowu te żałosne pożegnania... Nie mogłem się doczekać kiedy to skończy...
Nie ma potrzeby wyrażać nieuprzejmości Macieju. Może traktujmy tą rozmowę jako zamkniętą i każdy idzie swoją drogą?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości