• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić praktyczne pomieszczenie gospodarcze?
#11
BartekPL napisał(a):W przypadku aranżacji pomieszczenia gospodarczego należy pamiętać o wykorzystaniu materiałów trwałych i łatwych do utrzymania w czystości.
Zgadzam się, BartekPL. Warto postawić na praktyczność i funkcjonalność przy wyborze mebli oraz innych elementów wystroju.
  Odpowiedz
#12
A co powiecie na dodanie tablicy magnetycznej lub korkowej? Można tam przypinać ważne notatki czy listy zakupowe!
  Odpowiedz
#13
Super pomysł Ania! Tablica magnetyczna to świetny sposób na organizację informacji! Teraz będę mogła mieć wszystko pod ręką!
  Odpowiedz
#14
No właśnie Ognistydelfin! Będziesz miała miejsce nie tylko praktyczne, ale też stylowe! Big Grin
  Odpowiedz
#15
Cieszę się, że nasza dyskusja przynosi tyle ciekawych pomysłów dotyczących urządzenia pomieszczenia gospodarczego. Mam nadzieję, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązania!
  Odpowiedz
#16
Dziękuję wszystkim za udział w tej rozmowie. Mam nadzieję, że nasze porady będą pomocne dla OgnistegoDelfina i innych osób zainteresowanych tematem. Powodzenia w urządzaniu praktycznego pomieszczenia gospodarczego!
  Odpowiedz
#17
BartekPL napisał(a):Dziękuję wszystkim za udział w tej rozmowie. Mam nadzieję, że nasze porady będą pomocne dla OgnistegoDelfina i innych osób zainteresowanych tematem.
Dziękuję również BartekPL! To była bardzo owocna dyskusja. Życzę powodzenia wszystkim przy urządzaniu pomieszczeń gospodarczych!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości