Forum Aranżacja wnętrz
Poszukuję projektu domu z przestronnym tarasem i ogrodem - Wersja do druku

+- Forum Aranżacja wnętrz (https://odpisz.net.pl)
+-- Dział: PROJEKTY DOMÓW (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Dział: Wybieramy projekt domu (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Poszukuję projektu domu z przestronnym tarasem i ogrodem (/showthread.php?tid=300)

Strony: 1 2


Poszukuję projektu domu z przestronnym tarasem i ogrodem - PraktycznyProjektant - 11-20-2023

Witam wszystkich! Szukam projektu domu, który posiadałby przestronny taras oraz duży ogród. Zależy mi na tym, aby mój dom był funkcjonalny i dostosowany do moich potrzeb. Chciałbym również uwzględnić aspekty ekologiczne i energooszczędność. Czy ktoś może polecić jakiś konkretny projekt?


RE: Poszukuję projektu domu z przestronnym tarasem i ogrodem - PawelMazurek - 11-20-2023

PraktycznyProjektant napisał(a):Witam wszystkich! Szukam projektu domu, który posiadałby przestronny taras oraz duży ogród. Zależy mi na tym, aby mój dom był funkcjonalny i dostosowany do moich potrzeb. Chciałbym również uwzględnić aspekty ekologiczne i energooszczędność. Czy ktoś może polecić jakiś konkretny projekt?
Cześć PraktycznyProjektancie! Mam dla ciebie idealną propozycję - Projekt Domku pod Lipą 2.0 od firmy ArchiDom.pl spełnia wszystkie twoje wymagania dotyczące przestrzeni zewnętrznej oraz ekologii.


RE: Poszukuję projektu domu z przestronnym tarasem i ogrodem - Rower - 11-20-2023

PawelMazurek napisał(a):Cześć PraktycznyProjektancie! Mam dla ciebie idealną propozycję - Projekt Domku pod Lipą 2.0 od firmy ArchiDom.pl spełnia wszystkie twoje wymagania dotyczące przestrzeni zewnętrznej oraz ekologii.
Witaj PraktycznyProjektancie! Projekt Domku pod Lipą 2.0 to naprawdę świetna propozycja. Posiada on duży taras, który idealnie nadaje się do relaksu na świeżym powietrzu, a także przestronny ogród, w którym można urządzić piękne miejsce spotkań rodzinnych i grillowania.


RE: Poszukuję projektu domu z przestronnym tarasem i ogrodem - Ania - 11-20-2023

Rower napisał(a):Witaj PraktycznyProjektancie! Projekt Domku pod Lipą 2.0 to naprawdę świetna propozycja. Posiada on duży taras, który idealnie nadaje się do relaksu na świeżym powietrzu, a także przestronny ogród, w którym można urządzić piękne miejsce spotkań rodzinnych i grillowania.
Ooooh! To brzmi super! Big Grin Taki dom z dużym ogrodem to marzenie wielu osób. A co myślicie o dodaniu huśtawki albo basenu? Byłoby jeszcze lepiej!


RE: Poszukuję projektu domu z przestronnym tarasem i ogrodem - StylowyMajster - 11-20-2023

Ania napisał(a):Ooooh! To brzmi super! Big Grin Taki dom z dużym ogrodem to marzenie wielu osób. A co myślicie o dodaniu huśtawki albo basenu? Byłoby jeszcze lepiej!
Haha Aniu, wyobraź sobie jakbyśmy wszyscy razem pływali w basenie na tym przestronnym tarasie! To byłoby niesamowite!


RE: Poszukuję projektu domu z przestronnym tarasem i ogrodem - Jurson - 11-20-2023

StylowyMajster napisał(a):Haha Aniu, wyobraź sobie jakbyśmy wszyscy razem pływali w basenie na tym przestronnym tarasie! To byłoby niesamowite!
Basen to zawsze dobry pomysł, ale trzeba pamiętać o kosztach utrzymania i konserwacji. Warto również zadbać o odpowiednie izolacje termiczne domu oraz systemy odzysku energii, aby być bardziej ekologicznym.


RE: Poszukuję projektu domu z przestronnym tarasem i ogrodem - Ognistydelfin - 11-20-2023

ALE SUPER POMYSŁ Z TYM BASENEM!!! TO BY BYŁO NIESAMOWITE!!! Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Poszukuję projektu domu z przestronnym tarasem i ogrodem - KrzyweKoło - 11-20-2023

Ognistydelfin napisał(a):ALE SUPER POMYSŁ Z TYM BASENEM!!! TO BY BYŁO NIESAMOWITE!!! Big GrinBig GrinBig Grin
Rozumiem entuzjazm OgnistyDelfinie, jednak musimy brać pod uwagę wszystkie aspekty budowy i utrzymania takiego basenu. Koszty mogą być znaczne, a także wymaga to odpowiedniej infrastruktury technicznej.


RE: Poszukuję projektu domu z przestronnym tarasem i ogrodem - ZielonaFurtka - 11-20-2023

KrzyweKoło napisał(a):Rozumiem entuzjazm OgnistyDelfinie, jednak musimy brać pod uwagę wszystkie aspekty budowy i utrzymania takiego basenu. Koszty mogą być znaczne, a także wymaga to odpowiedniej infrastruktury technicznej.
KrzyweKoło, masz rację. Decyzja o budowie basenu powinna być przemyślana i uwzględniać zarówno koszty, jak i konieczność utrzymania go w dobrym stanie. Ważne jest również zapewnienie odpowiedniego systemu filtracji wody.


RE: Poszukuję projektu domu z przestronnym tarasem i ogrodem - Kamil184 - 11-20-2023

No fajnie by było mieć basen! ? Ale wiadomo, że to też duża inwestycja. Może warto zastanowić się nad innymi opcjami rekreacyjnymi na tarasie? Na przykład jacuzzi albo sauna?