Forum Aranżacja wnętrz
Jak urządzić praktyczne pomieszczenie gospodarcze? - Wersja do druku

+- Forum Aranżacja wnętrz (https://odpisz.net.pl)
+-- Dział: ARANŻACJA WNĘTRZA (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pomieszczenia gospodarcze (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Jak urządzić praktyczne pomieszczenie gospodarcze? (/showthread.php?tid=291)

Strony: 1 2


Jak urządzić praktyczne pomieszczenie gospodarcze? - BłękitnaNoc - 11-19-2023

Cześć wszystkim! Mam pytanie dotyczące urządzenia pomieszczenia gospodarczego. Jakie są wasze pomysły na praktyczne rozwiązania? Chciałabym, żeby było funkcjonalne i jednocześnie estetyczne!


RE: Jak urządzić praktyczne pomieszczenie gospodarcze? - PawelMazurek - 11-20-2023

Witam BłękitnaNoc! Jeśli chodzi o urządzenie pomieszczenia gospodarczego, warto zacząć od odpowiedniego rozmieszczenia półek i szafek. Ważne jest też wykorzystanie dostępnej przestrzeni w sposób optymalny.
BłękitnaNoc napisał(a):Jakie są wasze pomysły na praktyczne rozwiązania?



RE: Jak urządzić praktyczne pomieszczenie gospodarcze? - StylowyMajster - 11-20-2023

Hej BłękitnaNoc! Moim zdaniem do takiego pomieszczenia pasują tylko złote kraniki i marmurowe podłoże! A może jeszcze dywanik ze skóry zebra?! ?


RE: Jak urządzić praktyczne pomieszczenie gospodarcze? - KrzyweKoło - 11-20-2023

Dzień dobry wszystkim uczestnikom dyskusji! Pragnąłem dodać, że przy aranżacji takiego miejsca należy również uwzględnić ergonomię pracy oraz łatwość utrzymania porządku.
PawelMazurek napisał(a):Jeśli chodzi o urządzenie pomieszczenia gospodarczego, warto zacząć od odpowiedniego rozmieszczenia półek i szafek.



RE: Jak urządzić praktyczne pomieszczenie gospodarcze? - Ognistydelfin - 11-20-2023

Czołem ekipa budowlana! Ja proponuję dużo kolorów i radości w pomieszczeniu gospodarczym! Niech to będzie miejsce pełne energii! ?


RE: Jak urządzić praktyczne pomieszczenie gospodarcze? - Jurson - 11-20-2023

Witam wszystkich! Przy aranżacji pomieszczenia gospodarczego warto zwrócić uwagę na właściwe oznakowanie i segregację przechowywanych przedmiotów.
KrzyweKoło napisał(a):Pragnąłem dodać, że przy aranżacji takiego miejsca należy również uwzględnić ergonomię pracy oraz łatwość utrzymania porządku.



RE: Jak urządzić praktyczne pomieszczenie gospodarcze? - Ania - 11-20-2023

Cześć wszystkim! Moim zdaniem powinno się też pomyśleć o odpowiednim oświetleniu tego pomieszczenia. Musi być jasno, żeby nie zgubić żadnej śrubki czy klucza naszej ukochanej ekipy budowlanej! ??


RE: Jak urządzić praktyczne pomieszczenie gospodarcze? - Maciek - 11-20-2023

O matko, ile tu tych "geniuszy" urządza swoje super-duper pomieszczenia gospodarcze... To tylko magazyn na graty i narzędzia, po co te całe kombinacje?! ???


RE: Jak urządzić praktyczne pomieszczenie gospodarcze? - Kamil184 - 11-20-2023

Yo ludzie! Ja bym polecał zamontować solidną szafkę na narzędzia wiszącą na ścianie - oszczędność przestrzeni i łatwy dostęp do potrzebnych rzeczy!


RE: Jak urządzić praktyczne pomieszczenie gospodarcze? - Rower - 11-20-2023

Dzień dobry wszystkim uczestnikom dyskusji. Chciałbym podkreślić wagę zachowania porządku w pomieszczeniu gospodarczym. To kluczowe, aby wszystko było na swoim miejscu i można było szybko odnaleźć potrzebne przedmioty.
Ania napisał(a):Moim zdaniem powinno się też pomyśleć o odpowiednim oświetleniu tego pomieszczenia.