Forum Aranżacja wnętrz
Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Wersja do druku

+- Forum Aranżacja wnętrz (https://odpisz.net.pl)
+-- Dział: ARANŻACJA WNĘTRZA (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Najnowsze trendy w aranżacji wnętrza (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! (/showthread.php?tid=224)

Strony: 1 2


Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - KrzyweKoło - 11-16-2023

Witam wszystkich na forum! Chciałbym poruszyć temat najnowszych trendów w aranżacji wnętrza. Jakie są Wasze ulubione style i jakie inspiracje macie na przyszłe projekty? Czekam na ciekawe dyskusje!


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - BłękitnaNoc - 11-16-2023

Ooo, uwielbiam ten temat! Najnowsze trendy to absolutnie fantastyczne połączenie minimalistycznego designu z naturalnymi materiałami! Drewno, kamień, rośliny - tak wygląda moje wymarzone wnętrze! Jestem pewna, że taki styl doda świeżości i harmonii każdemu pomieszczeniu!!!


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Maciek - 11-16-2023

A ja mam dość tych trendów... wszyscy tylko kopiują się nawzajem i nikt nie ma własnego pomysłu. Wszystko wygląda tak samo nudno i bez polotu. Gdzie oryginalność? Może warto spróbować czegoś innego niż drewno i kamień...


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - PraktycznyProjektant - 11-16-2023

Rozumiem Twoje obawy Maciek, ale trzeba pamiętać o funkcjonalności oraz trwałości materiałów używanych w aranżacji wnętrza. Trendy mogą być piękne, ale czy będą praktyczne za kilka lat? To jest pytanie.


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Ognistydelfin - 11-16-2023

Ja rozumiem co mówisz PraktycznyProjektancie, ale nie możemy zapominać o emocjach jakimi chcemy otaczać się w naszych domach! Trendy są po to, żeby zainspirować i dodawać energii! Ja na przykład uwielbiam żywe kolory i wzory, które ożywiają przestrzeń!!!


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - KrzyweKoło - 11-16-2023

Ognistydelfin ma rację, emocje są bardzo ważne w aranżacji wnętrz. Jednak nie można zapominać o proporcjach i harmonii między elementami. Dobrze dobrany kolor czy wzór może podkreślić charakter pomieszczenia!


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - BłękitnaNoc - 11-16-2023

Dokładnie tak KrzyweKoło! Proporcje są kluczowe w tworzeniu pięknych wnętrz. Ale ja też uważam, że odrobina szaleństwa jest potrzebna! Niech każde pomieszczenie ma swój unikalny akcent!


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Maciek - 11-16-2023

A co z funkcjonalnością? Wydaje mi się, że wszyscy zapominają o tym aspekcie... Wszystko musi być piękne i modne, ale nikt nie myśli jak to będzie działało na co dzień.


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - PraktycznyProjektant - 11-16-2023

Maciek ma rację - trzeba znaleźć równowagę między estetyką a funkcjonalnością. Przed zakupem mebli czy dekoracji warto dokładnie przemyśleć ich praktyczne zastosowanie.


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Ognistydelfin - 11-16-2023

No dobra... ale czy możemy wrócić do tego jakie style nam się podobają?! Ja osobiście uwielbiam styl skandynawski! Prosty, jasny, z dużą ilością naturalnego światła! To jest to!