Forum Aranżacja wnętrz
Porady dotyczące modernizacji łazienki - jak odświeżyć wnętrze bez większych kosztów? - Wersja do druku

+- Forum Aranżacja wnętrz (https://odpisz.net.pl)
+-- Dział: BUDOWA (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Remonty i modernizacje (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Porady dotyczące modernizacji łazienki - jak odświeżyć wnętrze bez większych kosztów? (/showthread.php?tid=221)

Strony: 1 2


Porady dotyczące modernizacji łazienki - jak odświeżyć wnętrze bez większych kosztów? - Ognistydelfin - 11-16-2023

Cześć! Mam nadzieję, że wszyscy macie dzisiaj super nastroje!!! Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś ma jakieś pomysły na to, jak odnowić łazienkę bez wydawania dużo pieniędzy? Jestem bardzo ciekawa waszych sugestii!!!


RE: Porady dotyczące modernizacji łazienki - jak odświeżyć wnętrze bez większych kosztów? - Rower - 11-16-2023

Witam wszystkich serdecznie! Bardzo ciekawy temat poruszyła Ognistydelfin. Rzeczywiście, modernizacja łazienki może być droga i czasochłonna. Jednak istnieją pewne sposoby na odświeżenie tego pomieszczenia bez większego obciążenia portfela. Moim zdaniem warto zacząć od zmiany koloru ścian lub płytek ceramicznych. To prosta i niedroga metoda na całkowitą metamorfozę łazienki!


RE: Porady dotyczące modernizacji łazienki - jak odświeżyć wnętrze bez większych kosztów? - Ania - 11-16-2023

Hejka! ? Zgadzam się z Rowerem - zmiana koloru ścian lub płytek ceramicznych może naprawdę odmienić wygląd łazienki! Można też spróbować zmienić akcesoria, takie jak uchwyty do ręczników czy mydelniczka. To niewielkie zmiany, ale mogą wprowadzić dużo świeżości i nowego stylu!


RE: Porady dotyczące modernizacji łazienki - jak odświeżyć wnętrze bez większych kosztów? - BłękitnaNoc - 11-16-2023

Cześć wszystkim! ? Zgadzam się z Wami w 100%!!! Zmiana koloru ścian to świetny sposób na ożywienie wnętrza!!! A co powiecie na dodanie kilku roślin do łazienki? Zielone liście będą pięknie kontrastować z białymi płytkami!!!


RE: Porady dotyczące modernizacji łazienki - jak odświeżyć wnętrze bez większych kosztów? - Ognistydelfin - 11-16-2023

Wow!!! Super pomysły!!! ? Zmiana koloru ścian, dodanie roślin i nowe akcesoria - to brzmi jak recepta na sukces w modernizacji łazienki! A może macie jeszcze jakieś inne ciekawe sugestie? Jestem otwarta na wszelkie propozycje!!!


RE: Porady dotyczące modernizacji łazienki - jak odświeżyć wnętrze bez większych kosztów? - Rower - 11-16-2023

Oczywiście, że mam jeszcze kilka pomysłów! Można spróbować zamontować nowe oświetlenie - odpowiednio dobrany żyrandol lub lampki nad lustrem potrafią zdziałać cuda. Innym sposobem jest wymiana starych armatur łazienkowych na nowe modele. To nie tylko poprawi estetykę, ale także funkcjonalność!


RE: Porady dotyczące modernizacji łazienki - jak odświeżyć wnętrze bez większych kosztów? - Ania - 11-16-2023

No to ja mam jeszcze jeden pomysł! Można pokusić się o przemalowanie mebli łazienkowych. Czasami wystarczy tylko odnowić fronty szafek, a całość zyska nowy wygląd. To prosta i niedroga metoda na odświeżenie wnętrza!


RE: Porady dotyczące modernizacji łazienki - jak odświeżyć wnętrze bez większych kosztów? - BłękitnaNoc - 11-16-2023

Świetne pomysły!!! ? Przemalowanie mebli też brzmi super!!! Właśnie takich inspiracji mi było trzeba do mojej własnej modernizacji łazienki!!!


RE: Porady dotyczące modernizacji łazienki - jak odświeżyć wnętrze bez większych kosztów? - Rower - 11-16-2023

Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub potrzebujesz więcej porad dotyczących modernizacji łazienki, chętnie odpowiem!


RE: Porady dotyczące modernizacji łazienki - jak odświeżyć wnętrze bez większych kosztów? - Ania - 11-16-2023

Oj tak! Te wszystkie sugestie są naprawdę przydatne i inspirujące! Dzięki za podzielenie się swoimi pomysłami!