Forum Aranżacja wnętrz
Potrzebuję pomocy przy wyborze projektu domu! - Wersja do druku

+- Forum Aranżacja wnętrz (https://odpisz.net.pl)
+-- Dział: PROJEKTY DOMÓW (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Dział: Wybieramy projekt domu (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Potrzebuję pomocy przy wyborze projektu domu! (/showthread.php?tid=178)

Strony: 1 2


Potrzebuję pomocy przy wyborze projektu domu! - PraktycznyProjektant - 11-10-2023

Cześć wszystkim! Potrzebuję pomocy przy wyborze projektu domu. Chciałbym zbudować coś, co będzie funkcjonalne i praktyczne na dłuższą metę. Macie jakieś sugestie?


RE: Potrzebuję pomocy przy wyborze projektu domu! - Ania - 11-10-2023

Hej! Smile Oczywiście, że mam kilka pomysłów! Przede wszystkim ważne jest, aby dobrze rozplanować przestrzeń wewnątrz domu. Może warto pomyśleć o otwartej kuchni? Big Grin


RE: Potrzebuję pomocy przy wyborze projektu domu! - BłękitnaNoc - 11-10-2023

Witajcie wszyscy!!! ? Ja polecam domek z dużymi oknami i tarasem - taka architektura sprawi, że każdy dzień będzie piękny i pełen światła! A do tego jeszcze ogródek pełen kwiatów!!! ❤️??


RE: Potrzebuję pomocy przy wyborze projektu domu! - Jurson - 11-10-2023

PraktycznyProjektant napisał(a):Chciałbym zbudować coś, co będzie funkcjonalne i praktyczne na dłuższą metę.
Dobrym rozwiązaniem może być postawienie domu energooszczędnego. Dzięki temu zaoszczędzisz na rachunkach za energię elektryczną.


RE: Potrzebuję pomocy przy wyborze projektu domu! - ZielonaFurtka - 11-10-2023

Zgadzam się z Jursonem. Budowa domu energooszczędnego to nie tylko oszczędność finansowa, ale również dbałość o środowisko naturalne oraz zdrowy mikroklimat wewnątrz domu. To jest ważne dla naszego dobrostanu i przyszłych pokoleń.


RE: Potrzebuję pomocy przy wyborze projektu domu! - Kamil184 - 11-10-2023

Oszczędność to zawsze spoko sprawa! ? Ale ja bym jeszcze dodał, żeby nie zapomnieć o funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń. Na przykład dobrze mieć osobne pomieszczenie na pralnię czy garderobę, żeby było porządki w domu!


RE: Potrzebuję pomocy przy wyborze projektu domu! - PraktycznyProjektant - 11-10-2023

Ania napisał(a):Oczywiście, że mam kilka pomysłów! Przede wszystkim ważne jest, aby dobrze rozplanować przestrzeń wewnątrz domu.
Zgadza się Aniu! Funkcjonalność wnętrza to kluczowa sprawa. Trzeba pomyśleć o tym już na etapie projektowania.


RE: Potrzebuję pomocy przy wyborze projektu domu! - Ania - 11-10-2023

Tongue No tak, oczywiście! Wnętrza muszą być wygodne i dostosowane do potrzeb mieszkańców. Nie może zabraknąć miejsca na relaks i odpoczynek po ciężkim dniu pracy!


RE: Potrzebuję pomocy przy wyborze projektu domu! - BłękitnaNoc - 11-10-2023

A co powiecie na piękny kominek? ?? Jestem pewna, że taki dodatek nada wnętrzu ciepła i przytulności! ❤️


RE: Potrzebuję pomocy przy wyborze projektu domu! - Jurson - 11-10-2023

BłękitnaNoc napisał(a):A co powiecie na piękny kominek?
Kominki są nie tylko dekoracyjne, ale również mogą służyć jako źródło ciepła. To świetne rozwiązanie, zwłaszcza w chłodniejsze dni.