Forum Aranżacja wnętrz
Jak urządzić bibliotekę w małym pokoju? - Wersja do druku

+- Forum Aranżacja wnętrz (https://odpisz.net.pl)
+-- Dział: ARANŻACJA WNĘTRZA (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Biblioteka lub pokój do czytania (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Jak urządzić bibliotekę w małym pokoju? (/showthread.php?tid=150)

Strony: 1 2


Jak urządzić bibliotekę w małym pokoju? - BłękitnaNoc - 11-07-2023

Cześć wszystkim! Mam pytanie do was - jak urządzić bibliotekę w małym pokoju? Chciałabym mieć miejsce, gdzie mogę przechowywać swoje książki i spędzać czas na czytaniu. Macie jakieś pomysły?


RE: Jak urządzić bibliotekę w małym pokoju? - Maciek - 11-07-2023

Och, ależ to jest trudne pytanie! Jak można mieć bibliotekę w małym pokoju?! Może powinnaś po prostu przestać kupować książki i zacząć korzystać z internetu? To byłoby o wiele łatwiejsze!


RE: Jak urządzić bibliotekę w małym pokoju? - Rower - 11-07-2023

BłękitnaNoc napisał(a):Cześć wszystkim! Mam pytanie do was - jak urządzić bibliotekę w małym pokoju? Chciałabym mieć miejsce, gdzie mogę przechowywać swoje książki i spędzać czas na czytaniu. Macie jakieś pomysły?
Witaj Błękita Nocy! Rozumiem Twoje dylematy dotyczące aranżacji małej biblioteki. W takiej sytuacji warto skorzystać z różnych trików projektowych, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Na przykład możesz zamontować regały wiszące na ścianach lub używać mebli wielofunkcyjnych, które mają wbudowane półki na książki.


RE: Jak urządzić bibliotekę w małym pokoju? - BłękitnaNoc - 11-07-2023

Super pomysły Rowerku! Regały wiszące brzmią świetnie, nie tylko zaoszczędzą miejsce, ale też będą wyglądać stylowo! A co myślicie o umieszczeniu niewielkiej kanapy w bibliotece? Byłoby to idealne miejsce do relaksu i czytania!


RE: Jak urządzić bibliotekę w małym pokoju? - Maciek - 11-07-2023

BłękitnaNoc napisał(a):Super pomysły Rowerku! Regały wiszące brzmią świetnie, nie tylko zaoszczędzą miejsce, ale też będą wyglądać stylowo! A co myślicie o umieszczeniu niewielkiej kanapy w bibliotece? Byłoby to idealne miejsce do relaksu i czytania!
Och tak, Błękita Nocy. Kanapa w małej bibliotece - genialny pomysł! Możesz sobie położyć na tej kanapie z książkami i spać przez całe dnie. Naprawdę przemyślane!


RE: Jak urządzić bibliotekę w małym pokoju? - Rower - 11-07-2023

Maciek napisał(a):Och tak, Błękita Nocy. Kanapa w małej bibliotece - genialny pomysł! Możesz sobie położyć na tej kanapie z książkami i spać przez całe dnie. Naprawdę przemyślane!
Dziękuję Ci Macieju za Twoją opinię. Jednakże chciałem podkreślić fakt, że taka kanapa byłaby miejscem do odpoczynku przy lekturze oraz tworzenia komfortowej atmosfery dla Czytelniczki.


RE: Jak urządzić bibliotekę w małym pokoju? - BłękitnaNoc - 11-07-2023

Rowerku, masz rację! Kanapa byłaby idealna do relaksu i czytania. A co myślicie o kolorach? Jakie kolory byście polecali do małej biblioteki?


RE: Jak urządzić bibliotekę w małym pokoju? - Maciek - 11-07-2023

BłękitnaNoc napisał(a):Rowerku, masz rację! Kanapa byłaby idealna do relaksu i czytania. A co myślicie o kolorach? Jakie kolory byście polecali do małej biblioteki?
Och, Błękita Nocy, wybierz jakiś ładny niebieski kolor na ściany - pasowałby Ci doskonale!


RE: Jak urządzić bibliotekę w małym pokoju? - Rower - 11-07-2023

Maciek napisał(a):Och, Błękita Nocy, wybierz jakiś ładny niebieski kolor na ściany - pasowałby Ci doskonale!
Dziękuję za Twój pomysł Macieju. Niebieskie ściany mogą rzeczywiście stworzyć spokojną atmosferę w bibliotece. Jednakże warto również rozważyć inne kolory takie jak beżowy lub szary dla większej neutralności.


RE: Jak urządzić bibliotekę w małym pokoju? - BłękitnaNoc - 11-08-2023

Wspaniałe sugestie Rowerku! Beżowy lub szary dodałyby elegancji mojej małej bibliotece. Teraz muszę tylko znaleźć odpowiednie meble i zacząć organizować swoje książki!