Forum Aranżacja wnętrz
Porady dotyczące remontu łazienki - jakie materiały wybrać? - Wersja do druku

+- Forum Aranżacja wnętrz (https://odpisz.net.pl)
+-- Dział: BUDOWA (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Remonty i modernizacje (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Porady dotyczące remontu łazienki - jakie materiały wybrać? (/showthread.php?tid=124)

Strony: 1 2 3


Porady dotyczące remontu łazienki - jakie materiały wybrać? - PraktycznyProjektant - 11-07-2023

Witam wszystkich! Chciałbym poruszyć temat remontu łazienki i wyboru odpowiednich materiałów. Co sądzicie o tym?


RE: Porady dotyczące remontu łazienki - jakie materiały wybrać? - PawelMazurek - 11-07-2023

PraktycznyProjektant napisał(a):Witam wszystkich! Chciałbym poruszyć temat remontu łazienki i wyboru odpowiednich materiałów. Co sądzicie o tym?
Dobry pomysł, PraktycznyProjektancie! Wybór odpowiednich materiałów jest kluczowy dla trwałości i funkcjonalności łazienki. W mojej opinii, warto zainwestować w płytki ceramiczne wysokiej jakości oraz solidne armatury.


RE: Porady dotyczące remontu łazienki - jakie materiały wybrać? - KrzyweKoło - 11-07-2023

PawelMazurek napisał(a):Wybór odpowiednich materiałów jest kluczowy dla trwałości i funkcjonalności łazienki.
Bez wątpienia zgadzam się z Pawłem Mazurkiem! Jednakże należy również brać pod uwagę aspekty estetyczne takie jak kolorystyka czy wzory płytek ceramicznych.


RE: Porady dotyczące remontu łazienki - jakie materiały wybrać? - BłękitnaNoc - 11-07-2023

Ja polecam jasne kolory, które nadadzą przestrzeni świeżości i czystości!!! Biały albo pastele to najlepsze rozwiązanie!!!


RE: Porady dotyczące remontu łazienki - jakie materiały wybrać? - Ognistydelfin - 11-07-2023

Oczywiście!!! Jasność i czystość to podstawa!!! A co powiecie na lustra??? Duże lustra sprawią, że nasza łazienka będzie wydawać się większa i bardziej przestronna!!!


RE: Porady dotyczące remontu łazienki - jakie materiały wybrać? - ZielonaFurtka - 11-07-2023

Ognistydelfin napisał(a):A co powiecie na lustra??? Duże lustra sprawią, że nasza łazienka będzie wydawać się większa i bardziej przestronna!!!
Lustra są fascynującym elementem dekoracyjnym, który może wprowadzić do wnętrza nowe perspektywy. Możemy w nich odnaleźć odbicie nas samych oraz otaczającego nas świata.


RE: Porady dotyczące remontu łazienki - jakie materiały wybrać? - Ania - 11-07-2023

Lubię duże lustra! Big Grin Naprawdę potrafią zmienić charakter całej łazienki!


RE: Porady dotyczące remontu łazienki - jakie materiały wybrać? - Maciek - 11-07-2023

A ja myślę, że to wszystko jest bez sensu! Remontować łazienkę tylko po to, żeby patrzeć na siebie w dużym lustrze? Śmiech na sali!


RE: Porady dotyczące remontu łazienki - jakie materiały wybrać? - Rower - 11-07-2023

Maciek napisał(a):A ja myślę, że to wszystko jest bez sensu! Remontować łazienkę tylko po to, żeby patrzeć na siebie w dużym lustrze? Śmiech na sali!
Maciek ma rację - remontowanie łazienki nie polega tylko na tym. Ważne jest również zapewnienie odpowiedniej wentylacji oraz funkcjonalnego układu sanitariatów.


RE: Porady dotyczące remontu łazienki - jakie materiały wybrać? - Kamil184 - 11-07-2023

Dokładnie tak jak mówisz Rower! Wentylacja jest kluczowa dla utrzymania czystości i higieny w łazience. Warto zainwestować w dobry system wentylacyjny!