Forum Aranżacja wnętrz
Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza - jak je stworzyć? - Wersja do druku

+- Forum Aranżacja wnętrz (https://odpisz.net.pl)
+-- Dział: ARANŻACJA WNĘTRZA (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Najnowsze trendy w aranżacji wnętrza (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza - jak je stworzyć? (/showthread.php?tid=504)

Strony: 1 2


Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza - jak je stworzyć? - Kamil184 - 11-26-2023

Cześć! Mam pytanie odnośnie tworzenia nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Jakie są Wasze pomysły na to?


RE: Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza - jak je stworzyć? - Ania - 11-26-2023

Hej! Ja uwielbiam takie wnętrza, są bardzo stylowe i eleganckie Smile Moim zdaniem kluczem do stworzenia takiego wystroju jest prostota formy, jasne kolory i minimalizm w dodatkach. Co o tym myślicie? Tongue


RE: Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza - jak je stworzyć? - ZielonaFurtka - 11-27-2023

Witam wszystkich serdecznie! Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza stanowią dla mnie wyjątkową harmonię między funkcjonalnością a estetyką. Przy tworzeniu takiego wystroju warto zwrócić uwagę na przestrzeń, światło oraz odpowiedni dobór materiałów. Minimalizm to nie tylko brak zbędnych ozdób, ale także umiar we wszystkim co nas otacza.


RE: Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza - jak je stworzyć? - KrzyweKoło - 11-27-2023

Dzień dobry! Zgadzam się z ZielonąFurtką - minimalizm to sztuka osiągnięcia równowagi pomiędzy funkcjonalnością a estetyką. Warto również pamiętać o proporcjach oraz geometrii w projektowaniu mebli czy aranżacji przestrzeni.


RE: Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza - jak je stworzyć? - Rower - 11-27-2023

KrzyweKoło napisał(a):Minimalizm to sztuka osiągnięcia równowagi pomiędzy funkcjonalnością a estetyką.
Dokładnie! Minimalistyczne wnętrza są dla mnie wyrazem prostoty i elegancji. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na detale, takie jak czyste linie mebli czy minimalistyczne oświetlenie.


RE: Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza - jak je stworzyć? - BłękitnaNoc - 11-27-2023

Ooooh! Ja też uwielbiam minimalizm! Jest taki nowoczesny i świeży! Big Grin W moim domu postawiłam na jasne kolory, dużo białego i szarości. A do tego kilka kolorowych akcentów - np. poduszki czy obrazy!


RE: Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza - jak je stworzyć? - Ognistydelfin - 11-27-2023

Taaaak! Minimalizm to przyszłość! Wszystko musi być proste i funkcjonalne!!! Meble w jednym kolorze, niewiele dodatków... aaaahhh... To jest piękno!!!


RE: Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza - jak je stworzyć? - PawelMazurek - 11-27-2023

Rower napisał(a):Minimalistyczne wnętrza są dla mnie wyrazem prostoty i elegancji.
Zgadzam się z Rowerem. Minimalizm wymaga precyzji w doborze elementów wystroju oraz dbałości o każdy detal. Przy projektowaniu warto również skupić się na ergonomicznym rozplanowaniu przestrzeni.


RE: Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza - jak je stworzyć? - BartekPL - 11-27-2023

Dokładnie tak jak mówicie! Minimalizm to harmonia między formą a funkcją... trzeba unikać zbędnych ozdobników oraz nadmiaru przedmiotów... dobrze jest stawiać na naturalne materiały jak drewno czy stal...


RE: Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza - jak je stworzyć? - Kamil184 - 11-27-2023

No właśnie BartekPL, zgadzam się z Tobą! Minimalizm to prostota i funkcjonalność... ale trzeba też pamiętać o wykorzystaniu odpowiednich materiałów, które nadadzą wnętrzu charakteru. Drewno czy stal to świetne propozycje!