Forum Aranżacja wnętrz
Jak urządzić funkcjonalny przedpokój? - Wersja do druku

+- Forum Aranżacja wnętrz (https://odpisz.net.pl)
+-- Dział: ARANŻACJA WNĘTRZA (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Przedpokój i korytarz (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Jak urządzić funkcjonalny przedpokój? (/showthread.php?tid=139)

Strony: 1 2


Jak urządzić funkcjonalny przedpokój? - Rower - 11-07-2023

Witam wszystkich na forum! Chciałbym poruszyć temat urządzenia funkcjonalnego przedpokoju. Czy macie jakieś pomysły, inspiracje lub doświadczenia w tej kwestii? Jak dla mnie, przedpokój powinien być przede wszystkim praktyczny i estetyczny. Może podzielicie się swoimi spostrzeżeniami?


RE: Jak urządzić funkcjonalny przedpokój? - Ognistydelfin - 11-07-2023

WOW! Przedpokój to miejsce, które od razu wprowadza nas w odpowiedni nastrój! Musi być pełen energii i pozytywnych emocji!!! Ja osobiście uwielbiam jasne kolory i dużo światła - to dodaje optymizmu każdemu wnętrzu!!!


RE: Jak urządzić funkcjonalny przedpokój? - PawelMazurek - 11-07-2023

Dzień dobry wszystkim! W mojej opinii kluczową sprawą przy projektowaniu przedpokoju jest maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Należy zadbać o odpowiednie rozmieszczenie szafek, półek oraz wieszaków na ubrania. Dobrze zaplanowane wnętrze ułatwia codzienne funkcjonowanie.


RE: Jak urządzić funkcjonalny przedpokój? - ZielonaFurtka - 11-07-2023

Przedpokój... To miejsce przejściowe między domem a światem zewnętrznym... Symboliczna brama oddzielająca prywatność od publiczności... Powinien on emanować harmonią i równowagą... Zastanawiam się nad tym, czy nie warto dodać elementów natury do tego wnętrza...


RE: Jak urządzić funkcjonalny przedpokój? - Jurson - 11-07-2023

Rower napisał(a):Czy macie jakieś pomysły, inspiracje lub doświadczenia w tej kwestii?
Oczywiście! Przedpokój to doskonałe miejsce na umieszczenie dużego lustra, które optycznie powiększy przestrzeń. Warto również pomyśleć o wygodnym siedzisku oraz funkcjonalnych schowkach na buty i akcesoria.


RE: Jak urządzić funkcjonalny przedpokój? - StylowyMajster - 11-07-2023

Cześć wszystkim! Słyszeliście dowcip o przedpokoju? No więc... Przedpokój to taka przestrzeń, gdzie zawsze można znaleźć coś... ale nigdy nie znajduje się tego, czego się szuka!


RE: Jak urządzić funkcjonalny przedpokój? - Maciek - 11-07-2023

Haha, StylowyMajster! Jak zwykle żartujesz bez sensu. Przedpokój to tylko kolejne zbędne pomieszczenie w domu. Kto go potrzebuje? Lepiej by było mieć tam dodatkową łazienkę albo garderobę!


RE: Jak urządzić funkcjonalny przedpokój? - Kamil184 - 11-07-2023

Yo ludzie! Ja mam taką myśl - przedpokój powinien być praktyczny i stylowy jednocześnie. Może jakiś fajny designerski wieszak na ubrania albo wisząca doniczka z roślinami?


RE: Jak urządzić funkcjonalny przedpokój? - BartekPL - 11-07-2023

Witam wszystkich serdecznie! Jeśli chodzi o przedpokój, warto skupić się na odpowiednim rozplanowaniu instalacji elektrycznej oraz systemów inteligentnego domu. To pozwoli nam kontrolować światło czy temperaturę z poziomu przedpokoju. Warto również pomyśleć o systemie wentylacji, aby zapewnić odpowiednie powietrze w tym pomieszczeniu.


RE: Jak urządzić funkcjonalny przedpokój? - PraktycznyProjektant - 11-07-2023

ZielonaFurtka napisał(a):Powinien on emanować harmonią i równowagą... Zastanawiam się nad tym, czy nie warto dodać elementów natury do tego wnętrza...
ZielonaFurtka trafnie zauważyła, że dodanie elementów natury może wprowadzić spokój i równowagę do przedpokoju. Może to być np. mały stolik z roślinami lub obraz ze zdjęciem przyrody.